Altana tarasowa i ogrodowa 4-kątna - Natalia

Kod produktu: 60149


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

4 460,00 zł

Dane techniczne

Altana 4-kątna Natalia z drewnianym dachem (słupki 9x9cm) to w pewnym sensie młodsza "siostra" altany Ania.  Od altany ogrodowej Ania różni się jednak dodatkowymi akcesoriami nadającymi jej jeszcze atrakcyjniejszy wygląd, takimi jak kratki z wklęsłym łukiem w wejściach czy gęstrze kratki w narożnikach

Z poszczególnych stron możemy altanę dodatkowo przesłonić, wstawiając w wejścia dowolne płoty z naszej oferty o szerokości 180cm - Sprawdź tutaj -, co pozwala na poczucie większej intymności. Altana Natalia powinna bez problemu pomieści grupę do 10 osób.

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 8 x płot siatkowy w narożnikach

- 4 komplety zastrzałów w górnych narożnikach

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- gontów bitumicznych (wymagane 18 m2) - gonty do altan

- stołu - proponowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - sugerowane łąwki i krzesła do altan

- kotew 9x9cm - kotwy metalowe do altan

Montaż

Zestaw Natali dedykowany jest do montażu dla minimum dwóch osób. Znajdująca się w zamówionym zestawie instrukcja umożliwia szybkie rozstawienie obiektu. Gdy obawiamy się, że montaż przerośnie nasze możliwości, możemy skorzystać z usług lokalnego stolarza lub tzw "złotej rączki". Aby uszczelnić dach zaleca się obicie poszycia dachowego gontami bitumicznymi.

Altany z naszej oferty montowane we własnym ogrodzie nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę. W przypadku montażu altany o powierzchni zabudowy do 35 m² nie wymagają takich obowiązków.

Instrukcja montażu jest dostarczona wraz z altaną oraz znajdą ją Państwo powyżej opisu produktu w zakładce Instrukcja.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Na wyrobie, w miejscach szczególnego przeżywiczenia mogą występować przebarwienia koloru zielonego - jest to reakcja miedzi (stosowana we wszystkich impregnatach przemysłowych) z żywicą.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:9cm x 9cm
Opinie
2019-03-01

Chciałbym wyrazić moją dużą radość z bardzo udanego zakupu jakim była drewniana altana Natalia. Produkt bardzo łatwy w montażu, bardzo dobrze wykonany. Spełniający moje i całej rodziny oczekiwania. Przebywanie w dni bardzo słoneczne czy deszczowe pod dachem tej altanki ogrodowej to czysta przyjemność, dająca satysfakcję ze spędzenia dnia w otoczeniu przyrody.

2017-09-07

Duża, przestronna, ładna altana. Idelnie ochrania przed gorącymi promieniami słońca, czy też przed delikatnym deszczem. Obsługa sklepu niezwykle uprzejma i miła. Warto rozważyć akup tej altany.

2017-08-26

Ładna, dobrze wykoanna, duża altana. Polecam

2017-07-31

Kontak ze sklepem wzorowy, długo zastanawiałam się jaką altanę wybrać, po rekomendacji Pana ze sklepu wybrałam właśnie ten model i okazało się, że postąpiłam słusznie :) Polecam sklep!

2017-07-25

Estetyczna i praktyczna altana. Temat montażu pominę, ponieważ zleciłam go firmie:) wysyłka natomiast była wręcz expresowa:) Dzisiaj nie wyobrażam sobie mojego ogrodu bez tej altany.

Napisz opinię

Altana tarasowa i ogrodowa 4-kątna - Natalia

Altana tarasowa i ogrodowa 4-kątna - Natalia