Pozostałe 

Ustawienia
--
    • Cena: od najniższej
    • Cena: od najwyższej
    • Nazwa produktu: od A do Z
    • Nazwa produktu: od Z do A

W tej kategorii można znaleźć dodatkowe akcesoria niezbędne do montażu naszych paneli i innych konstrukcji drewnianych. Płoty i panele za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy do kantówek (słupków) zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka. W tej kategorii dostępne są wszystkie wymienione, niezbędne do montażu akcesoria, takie jak kantówki oraz kulki wykończeniowe, kotwy, okucia i zawiasy do furtek i bram, wszelkiego rodzaju potrzebne wkręty, śruby i łączniki.

Dodatkowo można znaleźć wyroby takie jak: domki narzędziowe idealne do magazynowania kosiarki, rowerów i narzędzi ogrodowych; drewutnie do składowania drewna kominkowego; drewniane budy dla psa;  podesty drewniane i deski tarasowe; bardzo popularne i efektowne mostki ogrodowe z balustradami; drewniane obudowy do kosza na śmieci i inne. Asortyment ten ma właściwości użytkowe i jest niezbędnym wyposażeniem każdego gospodarza posesji. Wyroby te stanowią efektowną ozdobę  i nadają niesamowity urok w każdym ogrodzie. 

Urządzając ogród, warto posłużyć się drewnianymi elementami małej architektury. Ładnie komponują się z roślinami i nadają zielonym zakątkom przytulny charakter. Wszystkie proponowane w Naszym sklepie elementy architektury ogrodowej, wykonane są z dużą precyzją i dbałością o detale. Dzięki wysokiej jakości zapewniają one duży komfort użytkowania. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie u nas wymarzone produkty ogrodowe, które trafią w jego gust i wymagania.