Czas realizacji zamówień

Szanowni Klienci, w trakcie sezonu w branży ogrodowej czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć.

Towar dostarczany jest Kupującemu zazwyczaj w terminie od 4 do 9 dni licząc od momentu rozpoczęcia realizacji Zamówienia. W przypadku ewentualnego dłuższego czasu realizacji Zamówienia Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany – jednocześnie Sprzedawca wskazuje nowy termin realizacji Zamówienia.

 

W większości przypadków towar dostarczany jest do Państwa w ciągu 3-5 dni roboczych licząc od momentu rozpoczęcia realizacji Zamówienia. Sporadycznie w przypadku dłuższego terminu realizacji przez firmy spedycyjne (np. przed okresami świątecznymi, w trakcie szczytu sezonu ogrodowego) lub z powodu chwilowej niedostępności towaru, czas dostawy może ulec nieznacznemu wydłużeniu.

 

UWAGA: Paczki do 30kg kurier dostarcza do Państwa "pod drzwi". Przesyłek powyżej 30kg, kurier nie ma obowiązku rozładowywać ani wnosić na teren Państwa posesji. W przypadku, gdy zamawiają Państwo tego typu przesyłki, proszę przygotować się na organizację rozładunku. Nawet duże towary na paletach (jak altany, place zabaw, płoty) można rozpaletować i rozładować w elementach ręcznie, więc najczęściej wystarczy 1 osoba, aby dokonać procesu rozładunku. Często także firmy spedycyjne są wyposażone w windę i wózek paletowy ułatwiający wyładunek.