Altana letniskowa - Gerda zestaw B

Kod produktu: 50300


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

5 210,00 zł

Dane techniczne

Altana ośmiokątna Gerda w zestawie B może stanowić miejsce do komfortowego wypoczynku na działce czy w ogrodzie. Można schronić się w niej, kiedy pogoda nie pozwala na przebywanie na łonie natury, zoorganizowac w środku letnie przyjęcie, czy spożywać posiłki w gronie najbliższych. Ta altana ogrodowa to konstrukcja nie tylko praktyczna, ale też bardzo atrakcyjna wizualnie dzięki ciekawemu kształtowi oraz dużym otworom okiennym.

Zamawiany zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu typu pióro-wpust (boazeria)

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 7 x płot pełny 90cm h x 120 cm szer.

- 7 x poręcz

- 7 x kratka wklęsła górna

- 1 komplet narożników siatkowych

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- gontów bitumicznych (wymagane 12 m2) - gonty do altan

- stołu - proponowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - sugerowane łąwki i krzesła do altan

- podłogi - rekomendowane podłogi do altan

- kotew 7x7cm - kotwy do altan

Montaż

Montaż na działce altany ogrodowej Gerda wymaga jedynie minimalnego obycia z pracami budowlanymi. Aby zadanie to przebiegło możliwie sprawnie i szybko, konieczne jest wsparcie drugiej osoby oraz posiadanie podstawowych narzędzi stolarskich, takich jak młotek, wkrętarka, piła ręczna czy drabina. Bardzo pomocna jest instrukcja obsługi, która zawiera listę elementów składowych altanki oraz zawiera wskazówki, jak samodzielnie ją złożyć.

Według nowych przepisów z 2017 roku, na stawianie drewnianych altan nie jest wymagane zezwolenie oraz potrzeba zgłaszania budowy altany.

Instrukcja montażu jest dostarczona wraz z altaną oraz znajdą ją Państwo powyżej opisu produktu w zakładce Instrukcja

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

W głównej kategorii znajdą Państwo pozostałe propozycje drewnianych altan ogrodowych.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Opinie
2017-10-10

Dosyć długo zastanawialiśmy się z żoną nad wyborem altanki i padło na ten model. Decyzji absolutnie nie możemy żałować, altana jest praktyczna, wygląda rewelacyjnie. W ciepłe dni spędzamy w niej mnóstwo czasu.

2017-08-26

Witam, altana ogrodowa dobrze wykonana, montaż nie był dużym wyzwaniem, przesyłka dobrze zabiezpieczona, jak dobrze pamiętam dotarła po 4/5 dniach. Jedyny mały minus, że samemu trzeba malować na wybrany kolor ale o tym wiedziałem przed zakupem tej altany.

2017-08-17

Bardzo fajna, wygodna altana do ogrodu. Małżonka zadbała o zagospodarowanie jej wnętrza i prezentuje się teraz rewelacyjnie. Uwielbiamy spędzać w niej nasz wolny czas.

2017-07-12

Altana ogrodowa wykonana bez zastrzeżeń, idealne miejsc do spędzania wolnego czasu z rodziną czy też znajomymi. Kontakt ze sklepem wzorowy. Polecam

Napisz opinię

Altana letniskowa - Gerda zestaw B

Altana letniskowa - Gerda zestaw B