Płot Deskowy Marita (modrzew)

Kod produktu: 89409


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

498,00 zł

Dane techniczne

Płot Deskowy modrzewiowy Marita jest w całości wypełniony deskami heblowanymi. Proponowany płot deskowy gwarantuje doskonałą przesłonę Twojej posesji, ogrodu lub patio. Jego konstrukcja jest bardzo masywna - może byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie - za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy go do kantówek (słupków) zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Jego zaletą jest niezwykła masywność, łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne, wysokiej jakości wykończenie.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości modrzewiu suszonego. Modrzew jest jednym z najtwardszych gatunków drewna iglastego, w związku z czym ze względów technologicznych nie podlega impregnacji ciśnieniowej. Zaleca się zabezpieczenie na własną rękę ogólnodostępnymi środkami ochrony drewna. Ze względu na efektowny naturalny kolor modrzewiu (czerwonawy), produkty prezentują się doskonale po zabezpieczeniu środkiem bezbarwnym.

Szczegółowe wymiary:

- deska heblowana - 18x120 mm

- rygiel - 2,8x8,8x180 cm

Gatunek drewna:Modrzew
Kolor:Naturalnego modrzewiu (czerwono-biały)
Rygiel poziomy o wymiarze:28mm x 68mm
Opinie
2017-11-18

Zdecydowałam się na ten płot ze względu na jakość. Drewno jest dobrze przesuszone, nie popękane, nie wygina się. Polecam wszystkim

Napisz opinię

Płot Deskowy Marita (modrzew)

Płot Deskowy Marita (modrzew)