Promocja

Mała altanka działkowa 4-kątna - Ania

Kod produktu: 60651


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

2 480,00 zł

2 599,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2 599,00 zł

Dane techniczne

Altana 4-kątna Ania MINI z drewnianym dachem to altana ogrodowa, która świetnie sprawdzi się dla osób chętnie organizujących grille i przyjęcia w ogrodzie. Inwestując w taką altanę zyskasz przytulne miejsce w Twoim ogrodzie, gdzie spędzisz czas z przyjaciółmi.

Niewielkie rozmiary altany idealnie nadają się do mniejszych ogrodów. Efektowny wygląd zaś sprawia, że często stawiana jest w miejscach widokowych, pięknie zdobiąc ogród. Dużą zaletą altanki jest jej atrakcyjna cena, co sprawia, że Ania Mini jest modelem bardzo często wybieranym przez naszych Klientów.

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 8 x płot siatkowy w narożnikach

- 4 komplety zastrzałów w górnych narożnikach

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- gontów bitumicznych (wymagane 12 m2) - gonty do altan

- stołu - rekomendowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - proponowane ławki i krzesła do altan

- kotew 7x7cm - metalowe kotwy do altan

Montaż

Altanę Mini Ania można zmontować na własną rekę z pomocą jednej osoby lub skorzystać z usług lokalnego stolarza lub tzw "złotej rączki". Do montażu altany niezbędne są podstawowe narzędzia typu: wkrętarka akumulatorowa, młotek, poziomica, drabina. W miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru warto dokupić kotwy mocujące słupki do gruntu. Aby uszczelnić dach zaleca się obicie poszycia dachowego gontami bitumicznymi.

Altany z naszej oferty montowane we własnym ogrodzie czy działce nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę, altany o powierzchni zabudowy do 35 m² nie wymagają zezwoleń, nie wymagają rónież pisemnego powiadomienia.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Na wyrobie, w miejscach szczególnego przeżywiczenia mogą występować przebarwienia koloru zielonego - jest to reakcja miedzi (stosowana we wszystkich impregnatach przemysłowych) z żywicą.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Słupki wewnętrzne o wymiarze:7cm x 4cm
Opinie
2017-10-12

Dobrze wykonana, mała altana ogrodowa. Ja wykorzystałem ją akurat na działce i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Uważam, że był to dobry zakup. Polecam altanę.

2017-08-30

Sklep godny zaufania. Zamówiona altana ogrodowa spełnia moje wymagania. Szkoda tylko, że nie można było wybrać koloru zamówionej altany. Pozdrawiam.

2017-03-01

Mała altana, idealna jak nie mamy za dużo miejsca na działce. Dwóch Panów zmontowało altankę w jeden dzień. Polecam produkt.

Napisz opinię

Mała altanka działkowa 4-kątna - Ania

Mała altanka działkowa 4-kątna - Ania

Akcesoria