Altanka do ogrodu - Gerda zestaw C

Kod produktu: 50300


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

4 459,00 zł

Dane techniczne

Altana ogorodowa ośmiokątna Gerda w zestawie C. Nie ma chyba przyjemniejszej czynności niż kontakt z naturą, zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim. Altana to idealnie miejsce, które nadaje się do odpoczynku, spożywania posiłków na świeżym powietrzu, spotkań z najbliższymi.

Jej dość znaczne rozmiary zapewniają optymalną wygodę dla grupy do 7-8 osób. Jej efektowny wygląd sprawia, że często stawiane są w miejscach widokowych zdobiąc każdy ogród. Jeżeli w Twoim ogrodzie brakuje miejsca do odpoczynku i spędzania czasu z rodziną oraz przyjaciółmi, altana gerda jest idealnym wyborem!

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu typu pióro-wpust (boazeria)

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 5 x płot siatkowy 180cm h x 120cm szer.

- 2 x płot siatkowy 90cm h x 120 cm szer.

- 2 x poręcz

- 2 x kratka wklęsła górna

- 1 komplet narożników siatkowych

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- gontów bitumicznych (wymagane 12 m2) - gonty do altan

- stołu - sugerowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - proponowane stoły i krzesła do altan

- podłogi -podłoga do altany

- kotew 7x7cm - kotwy metalowe do altan

Montaż

Montaż na działce altany ogrodowej Gerda wymaga jedynie minimalnej wiedzy o tematyce budowlanej. Aby zadanie to przebiegło możliwie sprawnie i szybko, konieczne jest wsparcie drugiej osoby oraz posiadanie podstawowych narzędzi stolarskich, jak młotek, wkrętarka, piła ręczna czy drabina. Bardzo pomocna jest instrukcja obsługi, która zawiera listę elementów składowych altanki oraz zawiera wskazówki, jak samodzielnie ją złożyć.

Według nowych przepisów na stawianie drewnianych altan nie jest wymagane zezwolenie oraz konieczność zgłaszania do odpowiednich urzędów.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

 Polecamy również nasze pozostałe altanki.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Opinie
2017-09-23

Wybór tej altanki to był dobry pomysł, na działce prezentuje się bardzo dobrze, jakość wykonania również wydaje się, że jest ok. Kontak ze sklepem bez zastrzeźeń.

2017-08-23

Altankę kupiłam córce na prezent. Zięć montował ją niecałe 2 dni, więc to chyba nie długo. Po montażu wygląda bardzo ładnie, córka również bardzo zadowolona, więć gorąco polecam ten produkt i sam sklep.

2017-04-26

Altanka podob się sąsiadom, znajomym, a co najważniejsze mi również:) Idelane miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Sklep niezwykle profesjonalny, duża pomoc i cierpliwość (miałam dużo pytań przed zakupem). Polecam gorąco!

Napisz opinię

Altanka do ogrodu - Gerda zestaw C

Altanka do ogrodu - Gerda zestaw C