Płot Otto (modrzew)

Kod produktu: 89423


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

607,00 zł

Dane techniczne

Płot modrzewiowy Otto składa się z pionowych, heblowanych, ściętych ozdobnie u góry szczebelków zamocowanych na kilku masywnych ryglach wzmacniających. Proponowany płot jest kompromisem między płotami osłonowymi a kratkowymi i z pewnością znajdzie zastosowanie na Twojej posesji, ogrodzie lub patio. Jego konstrukcja jest bardzo masywna - może byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie. Za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy go do kantówek (słupków) Otto (ścięte podobnie jak szczebelki, nr art. 83926), zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Jego zaletą jest niezwykła masywność, łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne, wysokiej jakości wykończenie.

 

Do tego modelu dostępna jest także furtka 180x100cm (zawiasy również dostępne w naszym sklepie) z wzmocnionym ryglem poziomym 55mm x 88mm gwarantującym stabilny montaż.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości modrzewiu suszonego. Modrzew jest jednym z najtwardszych gatunków drewna iglastego, w związku z czym ze względów technologicznych nie podlega impregnacji ciśnieniowej. Zaleca się zabezpieczenie na własną rękę ogólnodostępnymi środkami ochrony drewna. Ze względu na efektowny naturalny kolor modrzewiu (czerwonawy), produkty prezentują się doskonale po zabezpieczeniu środkiem bezbarwnym.

Gatunek drewna:Modrzew
Kolor:Naturalnego modrzewiu (czerwono-biały)
Wykończenie:Heblowane
Rygiel poziomy o wymiarze:35mm x 55mm
Sztacheta heblowana o wymiarze:35mm x 55mm
Opinie

Napisz opinię

Płot Otto (modrzew)

Płot Otto (modrzew)