Palisady i paliki do drzewek

Kod produktu: 11639


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

3,05 zł

 Policz ratę kredytu
Dane techniczne

Palisady ogrodowe /  Paliki do drzewek na jednym końcu zakończone są szpicem, a na drugim ozdobną fazką. Stosowane są do wzmocnień i ochrony świeżo wsadzonych drzewek. Palisady bardzo dobrze sprawdzają się  przy budowaniu i zabezpieczaniu skarp, tworząc tarasy o różnych poziomach wysokości. Można zatem mówić o ich bardzo zróżnicowanym zastosowaniu, Używa się ich również do wydzielania i odgradzania konkretnej przestrzeni ogrodowej oraz wytyczania ścieżek czy chodników. Paliki montuje się je w ziemi poprzez ich wbijanie lub wkopanie.

Palisady ogrodowe, czyli inaczej paliki do drzewek, dostępne są już w cenie 1,55 zł! To najbardziej atrakcyjna cena w internecie. Zapewniamy bezpieczną oraz natychmiastową wysyłkę towaru.

Palisady i paliki do drzewek:

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu. Pęknięcia wzdłużne oraz odkształcenia są cechą naturalną okrągłego drewna i nie zmniejszają jego wytrzymałości.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Hasła powiązane z towarem:palisady ogrodowe, paliki do drzewek cena, drewniane paliki do drzew
Opinie
2018-04-11

Polecam paliki do drzewek szczególnie za wynegocjowany rabat przy dużym zamówieniu. Kazda inicjatywa w kierunku klienta jest godna pochwały. Podziękowania, w przyszłości wrócę na kolejne zakupy

2018-01-21

Palisady drewniane dobrze zaimpregnowane, nie są pokrzywione, przesyłka dobrze zabezpieczona. Polecam

2017-06-07

Bardzo praktyczne paliki do drzewek, w dodatku atrakcyjna cena. Jest ok, pozdrawiam

Napisz opinię

Palisady i paliki do drzewek

Palisady i paliki do drzewek