Wiaty ogrodowe drewniane - co je wyróżnia?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wiat ogrodowych. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, przygotowaliśmy ofertę, w której znajdą Państwo produkty ogrodowe w rozmaitych rozmiarach. To, co nas cechuje, to przede wszystkim solidna konstrukcja, jakościowy materiał oraz dopracowany system wykończenia, który pozwala naszym klientom cieszyć się modnym ogrodem!

Co to jest wiata ogrodowa?

Wiata ogrodowa jest drewnianą konstrukcją zadaszoną, która może spełniać w ogrodzie bardzo wiele funkcji. Wiata drewniana może odgrywać rolę altany, w której wszystkie cztery boki są otwarte na ogród. Wnętrze takiej wiaty można wystroić analogicznie do drewnianych altanek – w meble ogrodowe, oświetlenie oraz podest.

Drewniana wiata ogrodowa jest miejscem bardzo funkcjonalnym w naszym przydomowym terenie. Zadaszenie na solidnych słupach konstrukcyjnych sprawia, że zyskujemy wydzieloną przestrzeń, która chroniona jest przed nadmiernym promieniowaniem oraz deszczem. Możemy tutaj przechowywać meble ogrodowe, parkować samochód, rower lub skuter. Korzystając z wiaty ogrodowej możemy cieszyć się zacienionym miejscem do odpoczynku i rekreacji. Otwarta przestrzeń, w przeciwieństwie do altany ogrodowej, sprawia, że jesteśmy bliżej przyrody.

Wiata ogrodowa drewniana - wyposażenie?

Zachęcamy do zakupu drewnianej wiaty ogrodowej wszystkich Państwa, którzy chcą upiększyć swój ogród modnymi meblami z technorattanu. Wiata ochroni je przed słońcem i wilgocią, przez co będą piękne i funkcjonalne przez długi czas.

Do budowy wiat ogrodowych używamy tylko drewna od naszych sprawdzonych przez lata dostawców. Sosna i świerk wyglądają bardzo estetycznie, są solidne i mają doskonałe parametry mechaniczne. Wszystkie elementy konstrukcyjne naszych wiat drewnianych są impregnowane ciśnieniowo, co gwarantuje odporność na niszczące czynniki zewnętrzne co najmniej na okres dziesięciu lat!

Wiaty ogrodowe drewniane - jakie zalety?

Funkcjonalność drewnianej wiaty ogrodowej zależy w największym stopniu od solidnego dachu. Przez lata dopracowaliśmy naszą produkcję, aby dachy były jednocześnie ładne i mocne. Przemyślana drewniana więźba wiaty pozwala oprzeć się silnym powiewom wiatru, których nie brakuje w naszej szerokości geograficznej. Wielospadowy dach radzi sobie bez trudu z odprowadzeniem wody deszczowej, a jego spadek uniemożliwia osiadanie pokrywy śnieżnej. W zależności od potrzeb, wiatę można we własnym zakresie doświetlić oraz okresowo osłaniać parawanem z tworzywa.

Wielu klientów chwali sobie cenę wiaty ogrodowej z naszej oferty. Wynika to z faktu, że jesteśmy jednocześnie producentem i dystrybutorem produktów ogrodowych. Nasze wyroby kierujemy szczególnie do tych z Państwa, którzy nie posiadają przydomowego garażu, a chcieliby szybko i tanio ochronić swoje pojazdy. Pod wiatą ogrodową bardzo przyjemnie prowadzi się wszelkie naprawy oraz sprząta samochód, nawet w trakcie niesprzyjającej pogody.