Wiaty ogrodowe: ceny - co na nie wpływa i na co zwrócić uwagę?

Jako producent produktów ogrodowych, nasza firma kładzie szczególny nacisk na konkurencyjne ceny i sprawdzone rozwiązania produkcyjne. Każdego roku wzbogacamy swoją ofertę o nowe, oryginalne pozycje. Dzięki temu drewniane altany i wiaty ogrodowe zawsze pasują do obowiązujących trendów – każdy znajdzie u nas coś, co nada przydomowej przestrzeni uroku i funkcjonalności.

Wiaty ogrodowe - ceny: od czego zależą?

Ceny wiat ogrodowych z drewna, podobnie jak w przypadku altanek ogrodowych, zależą od ich powierzchni. Do budowy naszych produktów ogrodowych używamy tylko rodzimych gatunków drewna: sosny i świerku. Ich duża dostępność na naszym rynku pozwala zoptymalizować ceny wiaty ogrodowej.

Prosta konstrukcja to efekt wieloletnich działań naszych pracowników – zbieramy doświadczenie i upraszczamy nasze wyroby. Dzięki temu nasze produkty ogrodowe są funkcjonalne, estetyczne i co najważniejsze – dostępne w atrakcyjnych cenach!

Naszą ofertę wiat i altan drewnianych kierujemy do wszystkich, którzy stoją przed wyborem aranżacji ogrodu. Uniwersalna stylistyka pozwoliła nam stworzyć wzory, które bez trudu znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych stylizacjach (np. Ogrodzie skandynawskim), jak i w typie bardziej klasycznym (np. Ogrodzie rustykalnym). Za niewielką cenę mają więc Państwo idealne połączenie estetyki i funkcjonalności.

Wiaty ogrodowe - do czego je wykorzystać?

Pod jedną z naszych wiat drewnianych można wygodnie składować narzędzia, parkować pojazdy (samochody, skutery, rowery), a także urządzić kącik wypoczynkowy (w naszej ofercie także meble ogrodowe, donice drewniane i wiele innych).

Wiata chroni naszą przestrzeń przed deszczem i nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Tego typu zadaszenie doskonale sprawdzi się jako alternatywa dla klasycznych tarasów – daszek wiaty jest bardziej odporny na wiatr i może pełnić swoją funkcję przez cały rok.

Jeśli poszukujesz najbardziej konkurencyjnej oferty cenowej wiat ogrodowych i altan drewnianych, trafiłeś pod odpowiedni adres. Nasi konsultanci przygotują dla Ciebie szczegółową ofertę. Udzielamy kompleksowych usług – doradzamy, produkujemy oraz dostarczamy moduły do składania wraz z okuciem i intuicyjną instrukcją montażu.