Sprzedaż altan ogrodowych w sezonie 2023 – nasz ranking

Altany ogrodowe cieszą się niezmiennie największą popularność wśród naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ranking najlepiej sprzedających się drewnianych altan ogrodowych w sezonie 2023, w naszym sklepie.

Wykres sprzedaży altan ogrodowych w 2023 roku

Bezsprzecznie największym zainteresowaniem zakupowym cieszyła się drewniana altana czterokątna - Ania na słupkach 7x7 cm, która  zdecydowanie wyprzedziła pozostałe w rankingu drewniane altany z naszej oferty. Altanka ta cechuje się tradycyjnym wyglądem, prostym i niezbyt czasochłonnym montażem, a przede wszystkim atrakcyjną ceną. Więcej o naszym hicie sprzedażowym 2023 roku przeczytacie tutaj.

Na drugim miejscu wśród najbardziej popularnych altanek ogrodowych znalazła się Ania na słupkach 9x9 cm. „Starsza siostra” naszej liderki sprzedaży charakteryzuje się nieco bardziej wzmocnioną konstrukcją, jest jednocześnie równie prosta w montażu.

Miejsce na podium zamyka jedna z największych propozycji altanowych w naszej ofercie, czyli altana Romantica. Jej wymiar 4x4 metry, pozwala na wygodną organizację spotkań w zdecydowanie większych grupach.