Sklep Produkty Ogrodowe - tu kupisz altany prostokątne

Witamy w naszym serwisie internetowym. Jesteśmy znanym na lokalnym rynku producentem drewnianych urządzeń i obiektów ogrodowych. Znajdziesz u nas zarówno proste rozwiązania, jak i oryginalne formy. Mamy do zaproponowania bogatą ofertę altan ogrodowych z drewna. To, co je charakteryzuje, to solidna i prosta konstrukcja, a także urocze wykończenie, które ma moc odmienić oblicze Twojego ogrodu na zawsze!Najprostszą formą altan ogrodowych są altany prostokątne. To właśnie od nich rozpoczęliśmy naszą działalność. Niewyszukana bryła daje wiele plusów. Pierwszym z nich jest łatwość montażu oraz mobliność – możesz dowolnie aranżować swoją przydomową przestrzeń – altana na planie prostokątna znajdzie miejsce zarówno w centralnej części działki, jak i w jej kącie. Dzięki temu prostokątna altanka staje się propozycją dla posiadaczy niewielkich ogrodów, lub ogródków działkowych.

Prostokątna altana z drewna jest dobrym wyborem, gdyż jest uniwersalna. Prosta bryła oraz dwuspadowe zadaszenie pokryte gontem wpasowuje się bardzo subtelnie w aranżacje każdego ogrodu, zarówno minimalistycznego, jak i takiego, który jest bogaty w roślinność i ozdoby. Klienci cenią sobie prostokątne altanki, gdyż są one bardzo praktyczne. W dosyć prosty sposób można je wyposażyć w meble ogrodowe z drewna, plastiku czy technorattanu.

Zestawy ogrodowe naszej produkcji cechują się funkcjonalnością. Prostokątna altana jest wyposażona w barierki i płotki, które sprawiają, że jest przyjazna dla wszystkich użytkowników, w tym dzieci, osób starszych oraz niepełnosprawnych. Bezpieczeństwo w ogrodzie jest bardzo istotną kwestią. Nasze altany prostokątne projektowane są zgodnie z obowiązującymi normami. Przez lata optymalizowaliśmy sposób połączeń, grubość elementów, rodzaj okucia oraz gatunek drewna – wszystko to z myślą o Państwa wygodzie i bezpieczeństwie.

Nasza oferta każdego roku jest aktualizowana. Staramy się aby modele prostokątnych altan naszej produkcji odnosiły się wzornictwem i formą do aktualnie obowiązujących trendów w architekturze krajobrazu. To właśnie ta uniwersalność w projektowaniu i produkcji pozwala nam obsługiwać zarówno Państwa ogrody, jak i przestrzeń publiczną, gastronomiczną oraz rekreacyjną.

Prostokątne altany z drewna dostępne sa w kilku wariantach. Pierwszym z nich sa altany klasyczne, z dwuspadowym zadaszeniem pokrytym gontem w kolorach zielonym lub czerwonym. Alternatywą są prostokątne wiaty ogrodowe – obiekty bardziej otwarte i zróżnicowane gabarytowo. Jeśli zamiast pokrycia gontowego szukasz opcji z poliestrowym daszkiem, nasza oferta wzbogacona została o drewniane pawilony ogrodowe. U nas każdy znajdzie coś na swoją kieszeń!