Pytamy fachowca: z czego zbudować altanę ogrodową?

Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalną obróbką drewna. W naszej ofercie znajdziesz altany ogrodowe wykonane z rodzimych gatunków, czyli sosny i świerku. Drewno to nasza pasja – w produkcji altan drewnianych szczególnie dbamy o to, aby konstrukcja była solidna, trwała i estetyczna. W połączeniu tych wszystkich cech pomaga nam wieloletnie doświadczenie naszych pracowników. Za cel obieramy sobie zadowolenie naszych klientów!

Altany ogrodowe drewniane - dlaczego ten materiał?

Altany z drewna cechują się uniwersalnością – bez trudu wpasujesz je zarówno w nowoczesne projekty ogrodów, jak i w wystrój bardziej klasyczny. Modne w ostatnim czasie ogrody w stylu skandynawskim czy rustykalnym upiększone są właśnie altanami ogrodowymi, których siedem oryginalnych wariantów znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Drewno jest materiałem naturalnym. Altany ogrodowe z drewna są więc przyjazne środowisku, można je w prosty sposób przerobić lub zdegradować. Drewno, nawet bez kory, dobrze komponuje się z zielenią i naturalnym krajobrazem – altanki drewniane cieszą się więc sporym zainteresowaniem, zarówno architektów krajobrazu, jak i reszty klientów. Fakt, że drewno jest ogólnodostępnym surowcem bardzo nam pomaga – nawet gdy któryś z elementów altanki trzeba będzie zastąpić, wymiana jest szybka i tania dla naszych klientów.

Altanki drewniane i ich zalety funkcjonalne

Doceniliśmy drewno w budowie altan ogrodowych także przez jego właściwości mechaniczne. Stanowi ono idealny kompromis pomiędzy odpowiednią wytrzymałością, wagą, a także odpornością na ścieranie i warunki atmosferyczne. Nasi klienci zawsze instruowani są co do właściwej eksploatacji kupionych u nas produktów ogrodowych, w tym drewnianych altanek. Dostarczane przez nas produkty są impregnowane ciśnieniowo, co zapewnia, że nie pokłonią się zmiennej pogodzie i szkodnikom.

Zdjęcia altanek ogrodowych doskonale pokazują, w jaki sposób można zaaranżować swój osobisty zakątek w ogrodzie. Drewniany dach altany chroni nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jest lekki i prosty w montażu – zakupione u nas altany bez trudu złożysz samodzielnie, nie musisz martwić się o koszty robocizny dla pracowników lub o ciężko dostępne okucie. Instrukcje oraz elementy do właściwego montażu znajdziesz u nas. Działamy kompleksowo, z myślą o Twojej wygodzie!

Altany ogrodowe z drewna dystrybuowane są w naturalnych kolorach. Na własne potrzeby można w dowolny sposób zmieniać ich barwę, pamiętając jednak o odpowiedniej impregnacji. W naszej ofercie, oprócz poszczególnych elementów składowych, stanowiących zestaw altany drewnianej, dostępny jest także pełen zakres podestów. Jeśli tylko zechcesz, aby podłoga Twojej altany wykonana była z jakościowego drewna, zapytaj o to naszego doradcę. Dobierzemy podest do wymiarów wybranej przez Ciebie altany.