Pomysł na altanę w małym ogrodzie

Witamy w naszym sklepie internetowym – u nas znajdziesz oryginalne i tanie rozwiązania dla swojego ogrodu. Specjalizujemy się w produkcji drewnianych altan ogrodowych, wiat ogrodowych, pawilonów ogrodowych i wielu innych. Znajdziesz u nas nowatorskie rozwiązania, misterne wzornictwo, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Nasze gotowe altanki ogrodowe odmienią oblicze Twojego ogrodu i sprawią, że będzie on miejscem praktycznym i przyjemnym dla wszystkich domowników.To, co cechuje nasze produkty, to przede wszystkim jakość oraz precyzja wykonania. Nasze gotowe altany ogrodowe zaprojektowane są przez doświadczoną grupę ekspertów. Stosowany przez nas system połączeń umożliwi montaż urządzenia we własnym ogrodzie bez użycia skomplikowanych narzędzi oraz wykwalifikowanych pracowników.

Zakup gotowej altanki ogrodowej jest rozwiązaniem bezpiecznym i pewnym. Nasze wyroby cechuje powtarzalność – Twój ogród przyozdobi altana pełna gracji i uroku. Fabryczne rozwiązania wykonane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i są znacznie bezpieczniejsze dla domowników i gości niż tzw. samoróbki. Solidnie wykonana więźba dachowa oraz mocne posadowienie gwarantują, że nasze gotowa altany z drewna są stateczne bez względu na siłę wiatru czy niepogodę.

Duże znaczenie dla nas ma także długowieczność naszych produktów. Chcąc zapewnić Państwu radość z naszych gotowych altanek, każdą z nich poddajemy procesowi impregnacji ciśnieniowej. Mamy wówczas pewność, że zakupione u nas urządzenie oprze się zmiennym warunkom atmosferycznym oraz szkodnikom, których głównym pożywieniem jest właśnie drewno. Także wykonanie pokrycia dachowego, spotykane w naszych gotowych altanach z drewna, jest jakościowe i estetyczne. Do wyboru jest gont w kolorach czerwonym oraz zielonym.

Gotowa altanka ogrodowa jest przyjazna środowisku – drewno jest materiałem biodegradowalnym. Pamiętając o okresowej impregnacji, nasze altanki można dowolnie malować. W oryginalnej formie, urządzenia naszej produkcji mają kolor sosny lub świerku. Są to rodzime gatunki drewna – w łatwy sposób do jednej z naszych gotowych altan można dobrać drewniane meble ogrodowe i inne akcesoria, zapewniające komfort i wygodę użytkowania.

Działamy kompleksowo – kupując jedną z naszych gotowych altan, dostaniesz w zestawie komplet okucia ze stali nierdzewnej. Wszystkie potrzebne kształtowniki i łączniki są opisane i ponumerowane – do montażu wystarczy więc jedynie para rąk i prosta skrzynka z narzędziami. W szybkim montażu pomoże także nasza instrukcja – wszystko w niej opisane jest w sposób czytelny i  graficzny.

Gotowa altana ogrodowa w szybki sposób odmieni Twój ogród. Jeśli szukasz sposobu, aby nadać przydomowej przestrzeni wdzięku i uroku, zestaw z naszej oferty to strzał w dziesiątkę. Skontaktuj się z nami, nasi konsultanci odpowiedzą na każde z Twoich pytań!