Płoty drewniane: producent z solidnym portfolio

Solidne i trwałe wyroby ogrodowe to dzisiaj rzadkość – stawia się na hurtową produkcję artykułów ogrodowych, jakie mają być tanie i szeroko dostępne. Niestety w parze z takim zestawem idzie także jakość, a ona pozostawia wiele do życzenia. Płoty drewniane, w tym płoty lamelowe, płoty osłonowe oraz płoty ażurowe to rozwiązania, które w swojej ofercie ma sklep ProduktyOgrodowe.pl

Dlaczego warto wybierać solidne płoty drewniane?

Renomowany producent płotów osłonowych może zaproponować nam nieco więcej niż market budowlany. To głównie produkty o właściwej obróbce i zabezpieczone impregnacją ciśnieniową, mocną stroną jest także oryginalny, dekoracyjny design. Czasy mody na proste płoty drewniane minął, teraz stawia się na ogrodzenia o elementach estetycznych, jakie łatwo wpisać w modne aranżacje przestrzeni.

Płoty ogrodzeniowe drewniane w modnej stylistyce to przede wszystkim płoty lamelowe, płoty ażurowe oraz płoty myśliwskie. Warianty wykonane w sposób piękny i miły dla oka – płoty drewniane są elementami liniowymi w krajobrazie, by nie były nudne lub monotonne ich stylistyka musi być właściwie dobrana do dzisiejszych standardów. Także materiał – chodzi o regionalne gatunki drewna, jak sosna czy świerk. Płoty ogrodowe drewniane z takiego materiału są mocne, trwałe i odporne, a to podstawowe cechy, które posiada ogrodzenie drewniane przeznaczone na lata.

Płoty drewniane ogrodzeniowe: lamelowe i ażurowe

Najchętniej wybierany jest dzisiaj płot z paneli drewnianych – jego prosta, a jednocześnie symetryczna i minimalistyczna aranżacja pozwala ładnie wpasować go w standardy nowoczesnych ogrodów, parków, skwerów, punktów gastronomicznych i innych. Nie zapominajmy też, że płoty panelowe drewniane to również mocne ogrodzenie, ma nie tylko pięknie wyglądać, ale również stanowić barierę dla niechcianych osób. W tym przypadku wysokie płoty drewniane z paneli lub też lameli, czyli cieńszych sztachetek, to strzał w dziesiątkę.

Płoty ażurowe drewniane są wariantem miłym dla oka, sielskim, który posiada dobrze prezentujące się wcięcia, w postaci kratownicy. Można je stosować jako ogrodzenie drewniane, płoty osłonowe, płoty kratki i inne. Są one doskonałe dla małych ogrodów, gdzie trzeba optycznie powiększyć przestrzeń.

Gdzie kupić płoty drewniane?

Polecamy strony producentów, takie jak ProduktyOgrodowe.pl, gdzie na każdego klienta czeka indywidualna oferta, olbrzymi wybór modeli, dogodne warunki handlowe, a także sezonowe obniżki cenowe!