Pawilon ogrodowy drewniany i jego największe zalety!

Pawilon ogrodowy jest obiektem, który nadaje przydomowej przestrzeni funkcjonalności. Nasz prywatny teren często wymaga dodatkowego miejsca, w którym spędzimy czas, uchronieni przed nieubłaganym upałem.

Pawilony ogrodowe i altany ogrodowe w typowym zastosowaniu

Mamy do zaproponowania bogatą ofertę pawilonów drewnianych, altanek i wiat – wszystkie wykonane z doskonałej jakości drewna, solidne i wieloletnie. Pawilon ogrodowy to tanie i modne rozwiązanie dla wszystkich, którzy stoją przed wyborem aranżacji przestrzeni wokół domu.

Pawilony ogrodowe drewniane to konstrukcje zadaszone. Nasze produkty mają przede wszystkim wprowadzić do ogrodu cień oraz ochronić przed deszczem zarówno domowników, jak i obiekty, jakie chcemy przechowywać bezpiecznie przed domem.

Pawilon drewniany jest bardzo prosty w montażu i składa się z lekkich elementów, które bez trudu można przemieszczać po ogrodzie. Nasza oferta zawiera produkty o różnych wymiarach – spójrz na zdjęcia pawilonów ogrodowych i wybierz model, który przypadnie Ci do gustu!

Szkielet pawilonu drewnianego wykonany jest z drewna sosnowego lub świerkowego. Jest to materiał solidny i odporny na niszczące działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo każdy nasz pawilon ogrodowy jest impregnowany ciśnieniowo, co zapewnia mu funkcjonalność na długie lata.

Zadaszenie pawilonu ogrodowego stanowi płachta z tworzywa sztucznego, którą naciąga się na szkielet dachu i zapina za pomocą zatrzasków. System ten jest sprawdzony – nie musisz obawiać się, że pierwszy powiew wiatru uszkodzi Twój pawilon. Przez lata optymalizujemy proces produkcji i montażu naszych produktów ogrodowych z myślą o ich funkcjonalności.

Pawilon ogrodowy a altanka ogrodowa - jakie różnice?

Pawilon drewniany w ogrodzie można traktować jako alternatywę dla popularnych altanek drewnianych. Wnętrze pawilonu można jednakowo urządzić – tylko od Ciebie zależy jaką aranżację tego kącika w ogrodzie wprowadzisz. Mogą tu znaleźć się także inne produkty ogrodowe naszej marki: drewniane meble ogrodowe, drewniane donice, drewniane podesty, bruk drewniany i wiele innych!

Jeśli szukasz złotego środka pomiędzy ceną a funkcjonalnością – drewniany pawilon ogrodowy jest zdecydowanie dla Ciebie. Dach z tworzywa znacznie obniża jego cenę rynkową, a otwarta przestrzeń sprawia, że odpoczywając w jego cieniu człowiek obcuje z zielenią w ogrodzie. Skontaktuj się z nami! Działamy kompleksowo: doradzamy, produkujemy, dostarczamy oraz zapewniamy niezbędne okucie oraz instrukcje montażowe.