Nowoczesne altany ogrodowe - ceny i inspiracje

Nasza firma jest uznanym na lokalnym rynku producentem altan ogrodowych. Nasza marka została zbudowana na jakości i powtarzalności. Zgrany zespół pracowników przez lata dopracował proces obróbki drewna – praca z tym materiałem to nasza pasja i powołanie.Wkładamy serce w każdy nasz wyrób, dzięki czemu nowoczesne altany ogrodowe naszej produkcji w Państwa ogrodzie zawsze odmieniają jego oblicze. Zestawy z drewna uzupełniamy w naszej ofercie drewnianymi placami zabaw, meblami ogrodowymi oraz elementami małej architektury, takimi jak płoty osłonowe, szpalery, pergole i wiele innych.

W tej kategorii zebraliśmy wszystkie typy nowoczesnych altan ogrodowych: altany prostokątne (o klasycznej bryle), altany tarasowe (łączące elewację budynku z ogrodem), wiaty ogrodowe (idealnie zastępujące garaż) oraz pawilony ogrodowe (lekkie i tanie rozwiązania).

Nowoczesne altany ogrodowe to grupa produktów, która została stworzona z myślą o współczesnych trendach w architekturze krajobrazu. Przestrzeń wokół domu często dziś aranżowana jest w sposób modernistyczny, czyli minimalistyczny, oszczędny i skromny. Prostota w konstrukcji naszych altan idealnie do tego pasuje. Czerpiemy inspirację z podstawowych form geometrycznych – dzięki temu właśnie nowoczesne altany ogrodowe naszej produkcji są tak wygodne i szybkie w montażu.

Minimalistyczny design leży także w materiale, który wybraliśmy do produkcji naszych nowoczesnych altan ogrodowych. Skromne i praktyczne podejście, które swoje korzenie ma w krajach skandynawskich, sugeruje produkcje z tego co powszechnie dostępne, tanie w obróbce i łatwe w modyfikacji.

Postawiliśmy więc na rodzime gatunki drewna: sosnę i świerk. Ich właściwości mechaniczne oraz estetyka tworzą idealny kompromis i są cenione przez klientów, którzy cenią sobie nowoczesne podejście do architektury. Drewno jest materiałem naturalnym i biodegradowalnym – nasza produkcja jest przyjazna środowisku i podtrzymuje proekologiczne trendy w aranżacji ogrodu.

Nowoczesne altany ogrodowe naszej produkcji są produkowane modułowo, przeznaczono je do montażu bezpośrednio u klienta. Złożysz je samodzielnie w kilka chwil i przy użyciu podstawowych narzędzi. Komplet okucia ze stali nierdzewnej oraz graficzna instrukcja składania jest w każdym z naszych zestawów. Nie musisz martwić się o uciążliwą i kosztowną impregnację swojej altany – każdy z naszych produktów jest impregnowany fabrycznie w sposób ciśnieniowy, więc możesz cieszyć się altanką drewnianą przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj. Działamy kompleksowo – udzielamy profesjonalnego doradztwa, produkujemy i dostarczamy nasze produkty, a także wspomagamy proces montażu. U nas znajdziesz najatrakcyjniejsze ceny nowoczesnych altan ogrodowych – jesteśmy zarówno producentem, jak i dystrybutorem naszych urządzeń!