Materiały użyte przy produkcji altan ogrodowych

Jesteśmy firmą, która zrodziła się z pasji do drewna. Produkując elementy małej architektury spełniamy postawiony przed nami cel – estetykę i piękno w aranżacji Państwa ogrodów. Oprócz prostych i powszechnych produktów ogrodowych, naszym szczególnym zainteresowaniem cieszą się altany i domki ogrodowe. Jako producent i dystrybutor w jednym cennik altanek drewnianych jest atrakcyjny, a nasza oferta różnorodna.Naszą miłość do drewna i jego obróbki z pewnością można dostrzec, przeglądając zdjęcia altanek ogrodowych naszej produkcji. Kładziemy szczególny nacisk na jakość i dopracowane wykończenie – każdy element zestawu, wychodzący spod naszej ręki jest powtarzalny i wynika z wielu godzin prac naszych projektantów i fachowców. Przemyślany system połączeń oraz nowatorskie rozwiązania montażowe są gwarancją, że zakupione u nas drewniane altany ogrodowe będą bezpieczne i trwałe.

W naszym procesie produkcyjnym stawiamy przede wszystkim na lokalne gatunki drewna: sosnę i świerk. Przez lata doświadczeń w budowaniu altan ogrodowych okazały się one najlepszym kompromisem pomiędzy tym, co mocne i estetyczne. Duża odporność mechaniczna oraz niewrażliwość na zmienne warunki atmosferyczne sprawia, że drewno jest jednym z najchętniej używanych materiałów w aranżowaniu ogrodów i przestrzeni publicznej.

Dystrybucja altan ogrodowych prowadzona jest przez nas w formie zestawów do samodzielnego montażu. Postawiliśmy na takie rozwiązanie ze względu na gabaryty obiektu – transport zestawu w modułach jest bezpieczny, szybki i tani.

Zadbaliśmy jednakowo, aby składanie altanki ogrodowej było procesem intuicyjnym i nie wymagającym nadzwyczajnych środków. W każdym zestawie jest indywidualna instrukcja montażu z grafikami i opisem każdego modułu. Zestaw okucia ze stali nierdzewnej zapewni bezpieczeństwo i estetyczny wygląd na lata.

Ważnym elementem naszych altan z drewna są pokrycia dachowe. W naszych zestawach znajdą Państwo wyłącznie pokrycia najwyższych – gont w wariantach zielonym lub czerwonym. Takie rozwiązanie jest trwałe i niezwykle urokliwe, sprawia bowiem, że każdy ogród z altanką drewnianą zamienia się w bajkowy zakątek. Posiadamy również modele pawilonów ogrodowych, których pokryciem dachowym jest płachta z poliestru – lekka i elastyczna zarazem.

Część z naszych altan ogrodowych posiada wyposażenie w postaci barierek oraz mebli ogrodowych. Jeśli postawisz zakupić zestaw bez wyposażenia, posiadamy w naszej ofercie także pełen wachlarz mebli ogrodowych z drewna, pergoli oraz płotów ogrodowych, które pozwolą zaaranżować i zagospodarować przestrzeń wewnątrz altany oraz wokół niej. Zapraszamy!