Materiały użyte do produkcji altan ogrodowych

Altany ogrodowe z drewna to nasza specjalność. Jesteśmy firmą, która od wielu lat prężnie działa na polskim rynku produktów ogrodowych, przygotowując dla Państwa oryginalne i jakościowe wyroby. Chcemy, aby nasi klienci mogli w prosty, szybki i tani sposób odmienić oblicze swojego ogrodu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych modeli altan ogrodowych, począwszy od prostokątnych, skończywszy na drewnianych pawilonach i wiatach.

Kierujemy naszą ofertę do wszystkich, zarówno posiadaczy ogrodu za domem czy ogródków działkowych, jak i inwestorów, zajmujących się przestrzenią publiczną, miejscami związanymi z gastronomią i wielu innych. Altanki z drewna są produktami bardzo uniwersalnymi. Nie musisz obawiać się o to, czy dany model wkomponuje się akurat w Twoją aranżacje. Wszystkie modele naszych altan są modyfikowalne i można je dowolnie wyposażyć.

Obróbka drewna jest naszą codziennością. Specjalizujemy się w rodzimych gatunkach: sośnie i świerku. Ich duża dostępność i doskonałe parametry fizyczne sprawiają, że nasze altanki ogrodowe służą na wiele lat, zachowując przy tym estetykę i swój pierwotny urok. Belki drewniane podlegają procesowi szlifowania oraz lakierowania – nasze drewniane altanki są więc bezpieczne i przyjemne w dotyku.

Drewniana altana ogrodowa to miejsce bardzo praktyczne. Można tutaj odpocząć, popracować i spędzić czas z bliskimi. Nasze altany projektowane są zgodnie z obowiązującymi normami, a system połączeń elementów drewnianych altanki gwarantuje trwałość, nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Gotowe altanki ogrodowe są więc znacznie bezpieczniejsze niż samodzielne wyroby.

Każda nasza altanka ogrodowa z drewna podlega procesowi impregnacji ciśnieniowej. Ma to duże znaczenie dla naszych klientów – nie musisz bać się o kosztowne środki chemiczne, oraz o dodatkowy czas na naniesienie powłoki ochronnej. Dostarczamy rozwiązania kompleksowe. Impregnowane przez nas altanki ogrodowe zachowują podstawową ochronę od kilku do nawet dziesięciu lat.

W naszej ofercie znajdą Państwo altany zadaszone. Posiadamy bardzo różnorodne wersje zadaszenia: dachy pokryte solidnym gontem (kolor zielony lub niebieski) oraz dachy pokryte poliestrem (pawilony ogrodowe). Altanki z drewna potrafią chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem, deszczem lub burzą a także dają poczucie intymności i zamkniętej przestrzeni.

Część z naszych altanek posiada wewnętrzne wyposażenie w postaci mebli ogrodowych (ław, stołów) oraz drewnianego parkietu. Występują także wersje altanek z barierkami, płotami osłonowymi i szpalerami. Każdy z tych elementów znajdą Państwo w naszej ofercie również jako osobne produkty.