Jak zrobić altanę ogrodową z gotowego zestawu?

Gotowe altany ogrodowe to nasza specjalność. Swoją działalność opieramy na kompleksowych rozwiązaniach – u nas kupisz altankę do swojego ogrodu, którą złożysz dosłownie w klika chwil. Nasze produkty ogrodowe projektowane są przez doświadczonych specjalistów – przez lata upraszczamy nasze konstrukcje aby ograniczyć ilość elementów oraz przyspieszyć i uprościć montaż urządzenia.

Altana ogrodowa - jak zrobić ją samodzielnie z gotowego zestawu?

Aranżacja przydomowej przestrzeni to żmudny proces. Bywa, że trzeba skupić się na zasadzeniu zieleni i nie pozostaje czasu na resztę wystroju. Dostępne u nas drewniane altanki ogrodowe to rozwiązania gotowe do montażu od ręki.

Kupując u nas drewniane produkty ogrodowe, dostajesz komplet elementów, z których składa się konstrukcja, a także okucia ze stali nierdzewnej, potrzebne do montażu oraz szczegółową instrukcję, z którą bez trudu połączysz wszystkie moduły. Jedyne czego potrzebujesz to chwila wolnego czasu, kilka prostych narzędzi i ręce, gotowe do pracy!

Altanki ogrodowe drewniane są trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. System połączeń oraz więźba dachowa zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oprzeć się silnym powiewom wiatru. Gotowe altany są przez nas impregnowane ciśnieniowo. Gwarantuje to ochronę przed niszczącym działaniem pogody i szkodników na okres około dziesięciu lat.

Altanki drewniane - jakie modele?

Oferujemy wiele modeli gotowych altan ogrodowych. Wśród nich między innymi warianty kwadratowe lub wielokątne, wyposażone w drewniane podesty i gustowne meble ogrodowe, w klasycznych formach lub stylu orientalnym, altanki zabudowane lub otwarte na ogród. W szerokiej ofercie produktów ogrodowych naszej marki każdy znajdzie coś dla siebie.

Urok, prostota, trwałość – to cechy, które zawsze są dla nas priorytetem podczas procesu produkcyjnego. Gotowe altany ogrodowe, które mamy przyjemność Państwu przedstawić, są owocem naszej pasji do obróbki drewna. Naszą ofertę zawsze optymalizujemy w oparciu o najnowsze trendy w architekturze krajobrazu, gdzie drewniane altanki od lat mają duże zastosowanie.

Cena altanki ogrodowej zależy od jej gabarytu oraz sposobu pokrycia dachu. Nasza oferta wzbogacona jest również o alternatywy dla drewnianych altan – zapraszamy do zapoznania się z ofertą wiat ogrodowych oraz pawilonów ogrodowych.