Ile kosztuje budowa altany ogrodowej? Poznaj ceny!

W naszej ofercie prym wiodą altany ogrodowe z drewna. W tej grupie produktowej posiadamy 7 unikatowych wariantów. Każda z naszych altan drewnianych jest oryginalna, co pozwoli na idealne wpasowanie w styl wystroju ogrodu. Ceny altan ogrodowych zależą w większości od ich gabarytów, dodatkowych elementów (jak kratki lub płotki osłonowe), a także od wariantu dachu.

Altanki - ceny małych budowli?

Wśród małych altan drewnianych mamy do Państwa w ofercie dwa modele: Natalia oraz Ela. Ceny altanek drewnianych w wymiarach 300 x 300 są bardzo atrakcyjne. Altana Natalia została zaprojektowana z myślą o ogrodach w stylu brytyjskim – pełnych wdzięku, elegancji i zdobnictwa. Średnio kosztują od 1 000 do 2 500 zł.

Drewniana altana – sosnowa - w tym wariancie posiada czterospadowy daszek (dostępne są trzy typy pokrycia). Na krańcach każdego z boków altanki doprawiono ścianki kratownicowe, połączone u sklepienia bardzo przyjemnym dla oka łukiem. Altanka gotowa w tej cenie i w takiej stylizacji to rzadkość na rynku. Wersja Ela nie posiada daszku – belki pionowe można pokryć wiatą z tworzywa. Wizualizacje i zdjęcia altan ogrodowych znajdziesz w naszym internetowym katalogu.

Ile kosztuje altana drewniana wieloboczna?

Jeśli szukacie Państwo większych obiektów, mamy do zaoferowania altany i wiaty ogrodowe typu Romantica oraz Gerda. Cena altanki Romantica uwzględnia w sobie czterokątną konstrukcję z ażurowymi ściankami o wymiarach 400 x 400 i wysokości 400 cm. Do wyboru pokrycie dachowe altany o powierzchni 24 metrów kwadratowych w kolorach czerwonym i niebieskim. Podest altany jest opcją dodatkową. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia altanki, aby stwierdzić, że jest warta swej ceny – na myśl przywodzi romantyczne scenerie rodem z śródziemnomorskich produkcji kinowych. Cena altany ogrodowej w tym wariancie waha się od 2 600 do 4 000 zł.

Altanka drewniana Gerda ma stylistykę nieco bardziej baśniową. Jest też bardziej złożona konstrukcyjnie, mimo tego cena altany ogrodowej w tej wersji utrzymuje się na stałym poziomie. 8-kątną konstrukcję upiększają sosnowe lub świerkowe płotki, kratki, poręcze, a także pełne wyposażenie w postaci mebli ogrodowych – ławek i stołu. Pokrycie dachowe (gont) altanki w kolorze zielonym lub czerwonym. Gerda to model bardzo urokliwy! Cena? Altana za około 3 000 zł.

Altany ogrodowe - ceny oryginalnych realizacji?

Tylko u nas znajdziesz altanę ogrodową stylizowaną na Pagodę. Jest to gratka dla miłośników ogrodów w stylu orientalnym. Altanka posiada dwa dachy, mniejszy oraz większy, połączone kratownicą. Jej wymiary to 250 cm szerokości i wysokości. Altana Pagoda występuje w wersji sosnowej lub świerkowej. Wokół niej stworzysz nietypową aranżację, wykorzystując roślinność rodem z dalekiego wschodu! Cena ok. 3 200 zł/

W naszym sklepie internetowym możesz zapoznać się także z instrukcją montażu każdej z siedmiu altan. Jeśli masz pytania co do szczegółów – zapytaj naszego konsultanta. Czeka na Państwa fachowa porada i wszystkie niezbędne informacje, w tym ceny altan ogrodowych z naszej oferty.