Huśtawki drewniane do ogrodu – hit czy przeżytek?

Aranżacja ogrodu stała się niezwykle modna, w ostatnich latach zaczęliśmy zupełnie inaczej spoglądać na przestrzeń wokół domu. Nagłe ograniczenia związane z pandemią skłoniły wielu Polaków do odkrywania potencjału własnego ogrodu. Z wielu interesujących artykułów ogrodowych drugą młodość przeżywają obecnie huśtawki drewniane ogrodowe. Czy pasują one do nowoczesnych ogrodów?

Huśtawki drewniane do ogrodu – czy to praktyczny zakup?

Dla wielu, drewniane huśtawki mogą wydawać się zwykłą zabawką dla maluchów. Kilka połączonych ze sobą belek z plastikowym siedziskiem nijak nie pasuje do stylowych ogrodów, gdzie każda donica i fotel ogrodowy dopasowane są do siebie jak w idealniej układance. Otóż dzięki projektom polskiego producenta artykułów ogrodowych (ProduktyOgrodowe.pl) do katalogu wskoczyły też modne i stylowe huśtawki z ławeczką. Przełamują one stereotyp, jakoby huśtawka ogrodowa drewniana była typowa wyłącznie dla wyposażenia placów zabaw dla dzieciaków.

Huśtawki drewniane z ławeczką nawiązują do stylu sielankowego, beztroskiego, który czerpie garściami z motywów cottage i rustykalnego. Mamy tam zwykle eleganckie, dopracowane projekty drewnianych wyrobów, które ładnie wpisują się w uroczy krajobraz wokół domu. W takim otoczeniu czas spowalnia, świat zewnętrzny wydaje się bardziej mglisty i mniej szumny. Drewniane huśtawki z ławeczką naszej produkcji to wyroby o podwyższonym standardzie oraz dopracowanej stylistyce. Dzięki nim, odpoczynek, długie rozmowy lub czytanie książki w ogrodzie nabierają zupełnie innego wymiaru. 

O ile huśtawka drewniana do ogrodu dla małych dzieci wydawać się może zakupem krótkoterminowym (dzieci rosną przecież w oczach i szybko się nudzą tego typu rozrywkami), o tyle duża ogrodowa huśtawka z ławeczką to miejsce przyjazne dla każdego domownika, bez względu na wiek.

Huśtawki drewniane do ogrodu – dwa modele w ProduktyOgrodowe.pl!

W aktualnym katalogu klienci mogą wybierać spośród dwóch wariantów. Jednym są huśtawki ogrodowe drewniane serii Albin. To prosty, ale także uroczy i praktyczny element wyposażenia ogrodu, który można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie – za niewiele ponad 670 zł. Jeśli celujemy w najwyższy standard wykonania, przepiękną stylistykę oraz wygodne siedzisko, warto zwrócić uwagę na huśtawki drewniane ogrodowe serii Hollywood. Podobnie jak ich nazwa są stylowe, pełne wdzięku i wnoszą do ogrodu element komfortu oraz luksusu. Cena? Drewniane huśtawki z tej serii kupimy za 1 350 zł.