Ekspert radzi: altana ogrodowa - jak wykonać ogród z altanką?

Do drewna zawsze podchodzimy z pasją. Wieloletnie udoskonalanie naszych projektów pozwoliło na stworzenie oferty przyjaznej każdemu z naszych klientów. U nas znajdziesz produkty ogrodowe z drewna, które wyróżniają się jakością i oryginalnym designem. Z nami udekorujesz swój ogród w dowolną aranżację. Stale aktualizujemy naszą ofertę, aby każdy z naszych produktów idealnie wpasował się w panujące trendy – modne altany i meble ogrodowe to nasza specjalność!

Z czego zbudować altanę ogrodową? Oczywiście, że z drewna!

Drewno to nasza działka! Specjalizujemy się w produkcji płotów, palisad, rollborderów, szpalerów i pergoli – czyli prostych konstrukcji drewnianych, których nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie. Naszą ofertę uzupełniają solidne meble ogrodowe, drewniane donice oraz place zabaw dla dzieci.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują altany ogrodowe – to właśnie w z ich produkcji słynie nasza firma. Wśród naszych klientów altany z drewna są znane i cenione. Wyróżniają się niezwykłą elegancją, bogactwem możliwości aranżacyjnych, solidnym wykonaniem oraz prostotą montażu. Kupując każdy z naszych produktów, zyskujesz gwarancję jakości.

Unikalna estetyka naszych produktów ogrodowych, pozwala na wiele działań w Twoim ogrodzie. Nie musisz obawiać się, że zakupione u nas meble ogrodowe, altany czy płoty będą musiały zostać szybko zastąpione nowymi. Każdy z naszych drewnianych produktów ogrodowych poddawany zostaje fabrycznie procesowi impregnacji ciśnieniowej. Sprawia to, że drewno jest odporne na niszczące działanie warunków zewnętrznych na okres co najmniej dekady. Także komplety okucia, jakie udostępniamy do montażu naszych produktów są wykonane tylko z najlepszej jakości stali nierdzewnej, zawsze zachowują więc połysk i swoje parametry mechaniczne.

Altany ogrodowe - transport, montaż i gwarancja stałej ceny!

Kupując u nas większe konstrukcje, możesz liczyć na wygodny transport do domu – większość naszych rozwiązań dystrybuowana jest w formie drewnianych elementów do samodzielnego montażu w ogrodzie. Załączona instrukcja obsługi, a także wymyślony przez nas system montażu sprawi, że w kilka chwil Twój ogród przeistoczy się w miejsce urocze i funkcjonalne dla całej rodziny.

Ogród to miejsce, w którym, szczególnie latem, możemy spędzać wiele wspólnych chwil. Jeśli poszukujesz inspiracji do stworzenia zakątka, w którym odpoczniesz, popracujesz, lub przyjmiesz gości – zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą naszych altan ogrodowych. Drewniane altany naszej produkcji mają w sobie urok, w którym z miejsca się zakochasz. Dach niczym z bajki, ścianki z drobnej kratownicy, drewniana podłoga – dbamy o to, aby każdy element naszych altan ogrodowych był dopracowany i oryginalny.

Nasza firma buduje swoje relacje z klientami nie tylko w oparciu o jakościowe wyroby. Chcemy, aby mogli Państwo w każdej chwili skontaktować się z nami – zadać pytania, zaproponować swoje sugestie i pomysły. Nasze doświadczone biuro jest zawsze gotowe, by pomóc. Odpowiemy na każde pytanie, zaproponujemy produkt dla konkretnego zastosowania, znajdziemy to, co sprawi radość naszym klientom. Jako producent mamy najbardziej konkurencyjne ceny produktów ogrodowych na rynku. Sprawdź nasza ofertę, a przekonasz się, że w parze z jakością idzie u nas atrakcyjna cena.