Drewniane wiatry ogrodowe - nowa oferta

Oferta wiat ogrodowych skierowana jest przede wszystkim do tych z Państwa, którzy planują wydzielić w swojej przydomowej przestrzeni miejsce zadaszone. Drewniana wiata ogrodowa jest doskonałą alternatywą dla garażu, można pod nią parkować samochody, skutery i motocykle, czy rowery. Zadaszenie pozwala ochronić je przed deszczem, śniegiem i nadmiernym promieniowaniem słonecznym.Wiaty ogrodowe służą także jako alternatywa dla popularnych na rynku drewnianych altan ogrodowych. Eleganckie zadaszenie zawsze dobrze komponuje się w ogrodzie, a w jego cieniu można dowolnie aranżować przestrzeń. Jedni widzą tam miejsce użytkowe, gdzie składuje się przyrządy do pielęgnacji ogrodu, niezbędne narzędzia czy grill na kółkach. Inni chcą wykorzystać cień wiaty ogrodowej do celów rekreacyjnych, tworząc drewniany podest z meblami ogrodowymi, oświetleniem i piękną roślinnością.

Nie tylko funkcjonalność naszych drewnianych wiat ogrodowych jest ich atutem. Cenione są również przez swoją praktyczną konstrukcję. Bez względu na wybrany model, każdy nasz klient będzie mógł bez trudu złożyć wiatę samodzielnie. Zaprojektowaliśmy bardzo praktyczny model szkieletowy z systemem połączeń, który sprawi, że składanie zestawu jest szybkie, wygodne i przyjazne w każdych warunkach.

Wiata ogrodowa swoją jakość zawdzięcza przede wszystkim dobrze wykonanej więźbie dachowej. Lekka i jednocześnie mocna konstrukcja jest niezwykle istotna w naszych warunkach pogodowych, w których często występują silne powiewy wiatru. Szczelność i docenianą estetykę zapewnia pokrycie dachowe wykonane z gontu, dostępne w paru kolorach. Również komplet nierdzewnego okucia prezentuje się dobrze przez cały okres użytkowania wiaty i gwarantuje jej stateczność, nawet podczas pracy w ekstremalnych warunkach.

Budowa drewnianej wiaty ogrodowej naszej produkcji uwzględnia nachylenie dachu, które umożliwia swobodny odpływ wody deszczowej oraz uniemożliwia osiadanie czapy śnieżnej. Dwuspadowy, elegancki dach jest uniwersalny i zwykle doskonale komponuje się w zestawieniu z dachem domu jednorodzinnego.

Nasze drewniane wiaty ogrodowe, altanki ogrodowe oraz pawilony ogrodowe znalazły uznanie nie tylko wśród posiadaczy domów. Również architekci krajobrazu oraz projektanci docenili ich funkcjonalność, często włączając je w projekty zagospodarowania przestrzennego. Wiaty idealnie sprawdzają się w miejscach rekreacyjnych, takich jak parki, skwery czy tereny przy hotelach i punktach gastronomicznych.