Drewniane produkty ogrodowe w 2021 r

Jako firma produkcyjna, specjalizujemy się w drewnianych produktach ogrodowych. Nasza bogata oferta oparta jest przede wszystkim na potrzebach naszych klientów. Pawilony ogrodowe są grupą produktów, którą kierujemy do wszystkich z Państwa, szukających prostoty i funkcjonalności. Drewniany szkielet z zadaszeniem idealnie zastąpi altanę lub wiatę ogrodową, gwarantując w ogrodzie tyle samo wydzielonej przestrzeni użytkowej i rekreacyjnej.W naszych warunkach klimatycznych, w pełni funkcjonalny ogród musi posiadać przestrzeń zadaszoną. Letnie ulewy i burze, wiatry, a także uciążliwe upały, powodowane silnym promieniowaniem słonecznym są zmorą. Chcąc uciec od tych niedogodności można zastosować jeden z naszych pawilonów ogrodowych. Jest to szkieletowa konstrukcja z drewna na planie prostokąta. W naszej ofercie znajdą Państwo pawilony ogrodowe różnych wielkości – rozstawę słupów pionowych dostosowuje się do wielkości zadaszenia.

Zadaszenie pawilonu ogrodowego stanowi płachta z tworzywa sztucznego – poliestru. Materiał ten jest elastyczny i lekki, bez trudu da się on rozciągnąć po szkielecie pawilonu. Solidne mocowania zadaszenia gwarantują, że w przypadku silnych powiewów wiatru, konstrukcja zachowa swoją pierwotną formę i będzie bezpieczna dla użytkowników.

Pawilony ogrodowe naszej produkcji wykonane są tylko z najlepszej jakości drewna: sosny i świerku. Wszystkie elementy zestawu są impregnowane ciśnieniowo. Dzięki temu konstrukcja jest odporna na czynniki zewnętrzne przez wiele lat użytkowania.

Zagospodarowanie wnętrza pawilonu zależy wyłącznie od Państwa wyobraźni. W naszej ofercie znajdują się podesty drewniane, które stanowią idealne podłoże do rekreacji. Także drewniane meble ogrodowe oraz drewniane donice naszej produkcji pomogą w zorganizowaniu kącika w pełni funkcjonalnego i atrakcyjnego dla oka.

Pawilon ogrodowy z drewna może okazać się bardzo praktyczny, jeśli poszukujemy zacienionego miejsca do składowania narzędzi. Sprawdzi się idealnie jako zadaszenie dla piaskownicy dziecięcej – nadmierne promieniowanie słoneczne jest szczególnie szkodliwe dla naszych pociech. Pawilon drewniany jest też bardzo łatwym obiektem, jeśli idzie o montaż i demontaż. Taka mobliność pozwala dowolnie aranżować ogród – możemy często zmieniać lokalizacje naszych ogrodowych mebli.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj. Posiadamy najatrakcyjniejsze ceny pawilonów ogrodowych na rynku. Wynika to z faktu, że jesteśmy jednocześnie producentem i dystrybutorem takich produktów. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy także do galerii zdjęć pawilonów ogrodowych naszej marki!