Drewniane paliwony ogrodowe

Czy myślisz o tanim i prostym sposobie na dodanie funkcjonalności swojemu ogrodowi? Nasza oferta altanek ogrodowych została właśnie wzbogacona o kolejną grupę produktową, jaką są pawilony ogrodowe z drewna. Mamy przyjemność dostarczać Państwu bardzo ciekawe modele pawilonów drewnianych, zróżnicowane pod względem wymiarów i kształtów.

Pawilon ogrodowy, podobnie jak altana czy wiata, ma zapewnić w przydomowej przestrzeni miejsce, które zostanie osłonięte od słońca i deszczu. Jego budowa składa się z czterech solidnych słupów konstrukcyjnych oraz z więźby dachowej, na którą naciągnięta zostaje płachta z poliestru. Taki wariant daje dużą swobodę w doborze kształtów i rozmiarów. Jest to więc rozwiązanie skierowane do wszystkich klientów, także posiadaczy działek o niewielkiej powierzchni lub niestandardowych kształtach.

Ceny pawilonów ogrodowych są niższe niż klasycznych wiat z drewna, z uwagi na tańszy wariant pokrycia dachowego. Nie jest to jednak rozwiązanie dużo gorsze jakościowo – poliester jest wytrzymały, elastyczny i lekki. Rozciągnięcie go i zapięcie w przygotowany przez nas sposób pozwala cieszyć się zadaszeniem nawet podczas ekstremalnych wiatrów i silnych ulew deszczu. Nieskomplikowane pokrycie dachu sprawia, że pawilon ogrodowy staje się obiektem dosyć mobilnym. Gdy przyjdzie do przeorganizowania przestrzeni w ogrodzie, bez trudu będzie można zmienić jego lokalizację.

Do budowy pawilonów ogrodowych używamy najlepszej jakości gatunków drewna na lokalnym rynku: sosny i świerku. Jest to materiał trwały, lekki w transporcie i łatwy w modyfikacji. Pawilony z drewna, które znajdziesz w naszej ofercie, są zestawami do samodzielnego montażu. Takie rozwiązanie pozwoli szybko dostarczyć zamówiony produkt do Twojego ogrodu. U nas znajdziesz również niezbędne okucie do złożenia pawilonu oraz instrukcję montażu.

Dlaczego warto postawić na drewniany pawilon ogrodowy? Jest to wariant dla ludzi, którzy cenią sobie solidne wykonanie i trwałość. Dostępne na rynku pawilony z aluminium lub tworzywa nie radzą sobie w skrajnych warunkach i szybko się zużywają. Z reguły mają one także bardzo prostą i niewyszukaną estetykę. Nasze pawilony ogrodowe są ozdobą dla ogrodu, połyskliwe drewno idealnie komponuje się z zielenią i innym drewnianym asortymentem w ogrodzie.

Szukając inspiracji do wyposażenia swojego pawilonu z drewna, możesz posiłkować się naszą ofertą drewnianych mebli ogrodowych. W przyjemnym cieniu pawilonu odpocznij na jednej z naszych ław, eleganckim krześle i przy jednym z naszych stołów. Jeśli chciałbyś wyposażyć pawilon w podłoże z drewna, dobierzemy dla Twojego zestawu odpowiedni podest.