Drewniane furtki ogrodowe – co ciekawego w 2022 r?

Chociaż dzisiaj oferta sklepu zawiera dziesiątki pozycji w rozmaitych rozmiarach, to właśnie ogrodzenia i furtki były jedną z pierwszych grup wyrobów, na jakich się tutaj skupiono. Chociaż świat architektury ogrodowej wciąż ewoluuje i zmienia się, niektóre jego elementy pozostają niezmienne. Do takich właśnie należą drewniane furtki ogrodowe. Jakie modele można zamawiać w 2022 oraz czym się charakteryzują? Przekonajmy się!

Drewniane furtki ogrodowe Doris

Klasyczna, pełna uroku, jednocześnie trwała i niezawodna – tak opisać można drewniane furtki serii Doris. Posiadają one konstrukcję opartą na listwach ryflowanych, dzięki czemu ładnie się prezentują, dodatkowo także podwyższona jest ich odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Uwagę przykuwa ładne wykończenie górnej krawędzi w postaci łuku – wyróżnia to furtki drewniane w jednolitej linii ogrodzenia. Masywna konstrukcja to nie wszystko – furtka z drewna okuta została najlepszej klasy elementami ze stali nierdzewnej, a do jej montażu użyto kotew wbijanych, dzięki czemu jest stabilna. Furtki z drewna serii Doris dedykowane są do serii ogrodzeń naszej marki: Doris oraz Agata. Produkt impregnowany ciśnieniowo.

Drewniane furtki ogrodowe Matylda

Odporna, bardzo trwała i niezawodna furtka drewniana, która gości w ofercie od dawna, a przez wzgląd na dobry design praktycznie nie wymaga ulepszeń. Wykorzystywana jest do płotów serii Matylda, ma wąski, wysoki kształt i podobnie jak drewniane furtki ogrodowe Doris, w całości wypłeniona jest listwami ryflowanymi. Przykuwa wzrok uniwersalną estetyką, jest także ceniona ze względu na szybki i solidny montaż.

Drewniane furtki ogrodowe Lilo

Sosnowe furtki Lilo to mocne sztuki. W projekcie przewidziano, aby ryflowane wypełnienie znalazło się w poszerzonej ramie, która zwiększa wytrzymałość, ale także jest ciekawym elementem stylistycznym. Furtki drewniane pasują do ogrodzeń Lilo, ich estetyka opiera się na jasnym, nieco oliwkowym odcieniu drewna sosnowego, a także na prostej geometrii i nieskomplikowanych kształtach. Jako producent dbamy o impregnację ciśnieniową każdego wyrobu, co zapewnia ochronę furtki z drewna nawet do 10 lat!

Drewniane furtki ogrodowe Kinga

Wąska, stylowa furtka do ogrodzeń serii Kinga to prostota i elegancja w jednym. Doskonałe uzupełnienie płotów drewnianych, które od lat należą do najchętniej kupowanych w sklepie ProduktyOgrodowe.pl. Furtka ma węższy  kształt od Lilo, nie ustępuje jej jednak pod względem wytrzymałości oraz sposobu montażu.

 

Jeśli chcesz fachowo dobrać drewniane furtki ogrodowe – skontaktuj się z nami!