Drewniane altany tarasowe

Altany tarasowe to hit w naszej ofercie. Oryginalny design i różnorodność zastosowań sprawiają, że nasi klienci szczególnie upodobali sobie tę grupę produktową. Wkładamy wiele serca, by produkowane przez nas altanki z drewna były nowoczesne i trwałe. Ceny altan tarasowych w naszym sklepie są jednymi z najlepszych na rynku. Pomijamy sieć dystrybutorską i sami zajmujemy się sprzedażą naszych wyrobów.

Drewno, to materiał, który w sobie naturalne piękno. Nic więc dziwnego, że architekci krajobrazu tak cenią je sobie w swoich projektach. Altany tarasowe pozwalają stworzyć przestrzeń zadaszoną w bezpośrednim sąsiedztwie ścian domu. Dzięki temu latem dom staje się bardziej otwarty na ogród i chętniej korzystamy z jego uroków.

Altana tarasowa to konstrukcja, która wydziela przestrzeń zadaszoną blisko budynku. Nowoczesne aranżacje bardzo często zawierają w sobie taki wariant zagospodarowania przestrzeni. Zadaszenie tarasowe wykonane jest z drewna (do wyboru sosna lub świerk) o dobrych parametrach wytrzymałościowych. Jest to szczególnie ważne w naszych warunkach atmosferycznych, kiedy w ciągu roku znacznie zmienia się amplituda temperatur, panuje spora wilgotność itp.

Altana tarasowa naszej produkcji jest projektowana zgodnie z obowiązującymi normami. Jest więc konstrukcją bezpieczną dla domowników i stosunkowo tanią w utrzymaniu. Jeśli jej użytkowanie jest zgodnie z przeznaczeniem, po fabrycznej impregnacji ciśnieniowej, nasza altana tarasowa powinna wytrzymać niszczące czynniki zewnętrzne w okresie do dziesięciu lat.

Montaż altany tarasowej odbywa się bezpośrednio u klienta. Pozwala to w szybki sposób dostarczyć zakupione przez Państwa zestawy. W komplecie dodawany jest zestaw okucia oraz instrukcja montażowa. Elementy widoczne na zdjęciach altan tarasowych, takie jak płotki osłonowe, drewniane meble ogrodowe, drewniane donice i inne możliwe są do zakupienia jako osobne produkty w naszym sklepie.

Posiadamy w dystrybucji także drewniane podesty. Jeśli w projekcie domu nie uwzględnili Państwo pierwotnie tarasu, altana tego typu wraz z podestem zastąpi go szybko i tanio. Nie potrzeba do tego żadnych pozwoleń, ani ciężkich i kosztownych prac ziemnych. Altana tarasowa została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy użytkownik samodzielnie poradził sobie z jej montażem na swojej działce.