Drewniane altanki ogrodowe przy lesie

W naszej działalności szczególnie skupiamy się na tym, aby ceny altan ogrodowych naszej produkcji były zawsze atrakcyjne. Możemy pozwolić sobie na konkurencyjne warunki handlowe, gdyż jesteśmy jednocześnie producentem oraz dystrybutorem naszych wyrobów. U nas znajdziesz ceny altanek z drewna na każdą kieszeń.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza oferta była zróżnicowana pod względem asortymentu oraz cen. Wiele z naszych altan występuje w różnych wariantach wyposażenia, dzięki czemu zawsze dostosujesz zestaw do swoich potrzeb oraz do budżetu, jakim dysponujesz!

Ceny drewnianych altan ogrodowych są w naszej ofercie bardzo zróżnicowane. Więcej zapłacisz z reguły za altany o dużych rozmiarach. Wartość tych zestawów powiększa również opcja wyposażenia – niektóre z naszych altan posiadają w zestawie drewniany podest, zadaszenie, meble ogrodowe, barierki lub płotki osłonowe. Każdy z tych elementów jest również dostępny do zakupu jako osobny produkt – zajrzyj do reszty naszych produktów ogrodowych z drewna.

Jeśli poszukujesz rozwiązań tańszych, lecz równie funkcjonalnych co klasyczne altanki ogrodowe, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pawilonów ogrodowych. Są to produkty równie funkcjonalne. Cena pawilonów ogrodowych jest niższa, gdyż w miejsce klasycznego dachu z gontu, zastosowane jest pokrycie z poliestru. Materiał ten jest elastyczny i trwały, a sposób zapięcia gwarantuje bezpieczną pracę nawet w trakcie silnych powiewów wiatru.

W naszej ofercie uwzględniliśmy altany ośmiokątne w postaci wiaty. Mamy tutaj zarówno dużą rozbieżność wymiarów i cen wiat ogrodowych jak i mnogość ich zastosowania. Duża wiata pomieści w swoim cieniu do dwóch pojazdów osobowych, wiele mebli ogrodowych, narzędzi oraz innych przydatnych w ogrodzie przedmiotów. Jest to opcja bardzo uniwersalna – wydzielając zadaszoną przestrzeń, zyskujemy miejsce zarówno bardzo funkcjonalne jak i rekreacyjne. W cieniu wiaty z drewna można świętować uroczystości, np. wesela, komunie itp.

Bardzo atrakcyjną grupę produktową tworzą altany tarasowe. Te nowatorskie rozwiązania cieszą się wielka popularnością wśród naszych klientów – są doskonałą alternatywą dla klasycznych tarasów i dają bardzo świeże spojrzenie na przestrzeń wokół domu. Ceny altan tarasowych naszej produkcji są bardzo atrakcyjne – głównie dlatego, że zastosowaliśmy uproszczony szkielet z drewna. Nasza technika obróbki drewna pozwala zminimalizować straty surowca, nawet w przypadku tak oryginalnych zestawów jak drewniane altany tarasowe.

W cenie zakupionych u nas altanek ogrodowych zyskują Państwo impregnowane elementy drewniane do samodzielnego montażu, zestaw nierdzewnego okucia oraz instrukcję składania. Jeśli posiadasz pytania odnośnie wybranej altanki, skontaktuj się z naszym konsultantem, odpowiemy na każde z nich!