Drewniana architektura w Twoim ogrodzie

Drewno to nasza specjalność – rozwiązania dla Twojego ogrodu tworzymy już wspólnie od wielu lat. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji altan ogrodowych, pawilonów oraz wiat ogrodowych. Ofertę tych ostatnich wzbogaciliśmy o wspaniałe i funkcjonalne modele.Co wyróżnia nasze produkty z drewna? Cena wiaty ogrodowej – jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na lokalnym rynku. Produkujemy i sprzedajemy nasze produkty, nasz cennik wiat ogrodowych jest więc pozbawiony marży dystrybutorskiej!

Czy zastanawiasz się nad zakupem wiaty ogrodowej? To dobre rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą znaleźć w swoim ogrodzie odrobinę cienia oraz suchego miejsca. Pod drewnianą wiatą ogrodową można parkować, naprawiać oraz myć pojazdy przez cały rok, nie bacząc na kapryśną pogodę. To jednak nie koniec.

Pod jedną z naszych wiat z drewna, możesz także bezpiecznie przechowywać wszelkie przyrządy i środki do pielęgnacji zieleni, np. kosiarkę lub środki ochrony roślin. Cena wiaty ogrodowej jest stosunkowo niewielka, gdy uwzględnimy jej wszechstronne zastosowanie.

To co uatrakcyjnia cenę drewnianej wiaty naszej produkcji, to także materiał oraz sposób wykonania. Do konstrukcji wykorzystujemy wyłącznie szerokodostępne lokalnie gatunki drewna: sosnę i świerk. Nowoczesna technika obróbki drewna pozwala nam na prowadzenie oszczędnej produkcji, bez strat i z myślą o minimalizacji kosztów. Nasi specjaliści od lat optymalizują nasze konstrukcje szkieletowe. Uproszczone, eleganckie i praktyczne wiaty ogrodowe są naszym znakiem rozpoznawczym w Polsce.

Mocną stroną wiaty ogrodowej naszej produkcji jest zadaszenie. Mocna więźba dachowa z drewna oraz pokrycie z gontu jest sprawdzonym połączeniem, gwarantującym estetykę i właściwości mechaniczne, odpowiadające naszym lokalnym warunkom. Dwuspadowy dach spełnia wszystkie normy budowlane – gwarantuje odpływ wody deszczowej oraz śniegu.

W cenniku wiat ogrodowych naszej produkcji uwzględniono różnorodne rozmiary oraz warianty pokrycia dachowego. Zależy nam, aby nasza oferta była zawsze na czasie z aktualnie obowiązującymi trendami. Zajrzyj do naszej galerii, znajdziesz tam zdjęcia wiat ogrodowych w przykładowych aranżacjach. Drewno jest materiałem naturalnym i uniwersalnym, przez co bez trudu wkomponujesz jedną z naszych drewnianych wiat ogrodowych zarówno w nowoczesne stylizacje, jak i klasyczne aranżacje.