Drewniana architektura ogrodowa od producenta

Urokliwie, ekologicznie i jakościowo – to właśnie w taki sposób chcemy, aby nasze drewniane produkty ogrodowe wypełniały przestrzeń Twojego ogrodu. Jesteśmy firmą, która od lat buduje swoją markę na lokalnym rynku. Naszą pasją jest drewno – materiał szlachetny, którego obróbka daje nam wiele satysfakcji. Na takich fundamentach zbudowaliśmy ofertę, w której każdy nasz klient znajdzie coś dla siebie.Naszym podstawowym asortymentem są produkty drewniane, które znajdują zastosowanie w każdym ogrodzie: płoty osłonowe, rollbordery, palisady, pergole oraz szpalery. Prosta konstrukcja i solidne wykonanie są naszym znakiem jakości. Wszystkie nasze produkty wykonane są z rodzimych gatunków drewna, takich jak sosna czy świerk.

Każdego roku wzbogacamy swoją ofertę o najnowsze trendy w architekturze krajobrazu – nasze produkty znajdują zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym, w przestrzeni miejskiej, parkach oraz terenach gastronomicznych i rekreacyjnych.

Za funkcjonalność w Twoim ogrodzie mogą odpowiadać drewniane meble ogrodowe oraz place zabaw dla dzieci. Eleganckie i praktyczne zabawki gwarantują bezpieczną zabawę pociechom, a wygodne meble pozwolą odpocząć i cieszyć się świeżym powietrzem wszystkim domownikom.

Naszą najciekawszą grupą produktową są drewniane altany ogrodowe. Posiadamy w swej ofercie wiele różnorodnych modeli – każdy w indywidualnych rozmiarach, kształcie oraz stylu. Oprócz prostokątnych altanek, dostarczamy także altany tarasowe, wiaty ogrodowe, pawilony ogrodowe oraz altany działkowe.

Produkty ogrodowe naszej produkcji cechują się trwałością. Każda drewniana altanka podlega procesowi impregnacji ciśnieniowej. Dzięki temu każdy drewniany element jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz szkodników. Solidna więźba dachowa oraz pokrycie z gontu bez trudu oprze się silnym powiewom wiatru. Nasze altany występują w wielu wariantach cenowych i opcjach wyposażenia. Dodatkowo można dokupić między innymi podesty drewniane, pokrycia dachowe oraz elementy zamienne.

U nas znajdziesz kompleksowe usługi. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem – nasi konsultanci odpowiedzą na każde z Twoich pytań i pomogą w doborze produktów ogrodowych dla Twoich wymagań. Produkujemy i dostarczamy pełne moduły do samodzielnego montażu w ogrodzie. Komplet nierdzewnego okucia oraz intuicyjna instrukcja obsługi idą w parze z każdym zestawem. System składania jest prosty i szybki – od lat optymalizujemy nasze produkty pod tym kątem.

Projektowanie i produkcja drewnianych altan ogrodowych to nasza pasja i powołanie. Nasz doświadczony zespół pracowników dba o misterne wykończenie każdego produktu. Zakup bezpośrednio od producenta jest gwarancją najlepszej ceny na rynku! Zapraszamy!