Ceny drewnianych wiat ogrodowych

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze ceny wiat ogrodowych na polskim rynku. Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem rozwiązań dla ogrodu – sprzedając nasze wyroby pomijamy marżę dystrybutorską. Ceny altan ogrodowych, jakie dla Państwa przygotowaliśmy są niskie, również przez naszą technologię produkcji, która prowadzona jest w sposób oszczędny i harmonijny. Przez wiele lat optymalizowaliśmy nasze działania, aby być konkurencyjni na rynku wyrobów drewnianych. Naszym celem jest elegancja i jakość w Państwa ogrodzie!

Wiata ogrodowa jest produktem, który wprowadziliśmy do naszej oferty głównie przez rosnące zapotrzebowanie. Cena drewnianej wiaty zależy w większości od jej gabarytu. Wystarczy, że podasz nam wymiary swojej działki oraz przestrzeń, jaką planujesz pokryć zadaszeniem, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni produkt z naszej oferty.

Zadaszenie wiaty ogrodowej to bardzo przydatna cecha. Ogród nie traci przestrzeni do poruszania się, rekreacji i zagospodarowania, a zyskuje cenny cień, pozwalający przez cały rok znaleźć wytchnienie od palącego słońca lub kapryśnych opadów atmosferycznych. W tym miejscu postawisz także samochód, jeśli nie posiadasz garażu.

Niska cena wiaty ogrodowej to również zasługa naszych ekspertów. Przez lata upraszczamy nasze konstrukcje, które wymagają mniej skomplikowanych elementów, połączeń, okucia itd. W ten sposób montaż urządzenia jest szybki i nie wymaga dodatkowych kosztów (skomplikowanych narzędzi, opłacenia ekipy montażowej, wynajęcia ciężkiego sprzętu).

Cena wiaty ogrodowej uwzględnia także komplet nierdzewnego okucia. Wszelkie niezbędne kształtowniki, kotwy, śruby i podkładki przygotowane są indywidualnie dla każdego zestawu. Nie obawiaj się – każda wiata ogrodowa posiada zindywidualizowaną instrukcję montażu, napisaną w prosty sposób i wzbogaconą o wizualizacje, grafiki i zdjęcia.

W cenie wiaty z drewna wliczona jest również impregnacja. Prowadzimy ją ciśnieniowo dla każdego naszego wyrobu. Taki proces pozwoli Ci zaoszczędzić czasu i pieniędzy na prace eksploatacyjne. Jeśli będziesz użytkować naszą wiatę zgodnie z przeznaczeniem, impregnat pozwoli ochronić jej elementy na okres do dekady.

Korzystamy w produkcji altanek ogrodowych wyłącznie z szerokodostępnych gatunków drewna: sosny i świerku. Obniża to koszy produkcji, a co za tym idzie także cenę wiaty ogrodowej z drewna. Nawet jeśli któryś z elementów będzie wymagał wymiany, my dostarczymy Ci go na zamówienie w kilka chwil.