Ceny altan ogrodowych. Gdzie i za ile kupić?

Nasza firma zajmuje się jednocześnie projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów ogrodowych. Dzięki temu ceny altanek drewnianych są bardzo konkurencyjne. Tylko tutaj znajdziesz oryginalne wzornictwo, jakościowe wykonanie i fachową obsługę za tak niewielką kwotę. Kładziemy szczególny nacisk na to, aby nasz cennik altan ogrodowych był stale aktualizowany, a różnorodność oferty oparta była tylko na najnowszych trendach.Zarówno architekci krajobrazu, jak i reszta naszych klientów zwracają uwagę na uniwersalność zastosowania drewnianych altan ogrodowych naszej produkcji. Można je wkomponować zarówno w przydomową przestrzeń, w ogródek działkowy, w parki i przestrzeń użyteczności publicznej. Altanki ogrodowe ceni się także przez ich oryginalne kształty – także w naszej ofercie zawarto altany drewniane, wielokątne, altany tarasowe, wiaty ogrodowe, pawilony ogrodowe i inne.

Prostota konstrukcji altanek drewnianych sprawia, że z dużą łatwością można je samodzielnie montować – nie musisz więc zaprzątać sobie głowy zatrudnianiem pracowników lub zakupem drogich narzędzi. Wystarczy komplet okucia, który dostarczamy wraz z zestawem, instrukcja składania altany, para rąk i trochę wolnego czasu!

Ceny altan ogrodowych są tak atrakcyjne również przez wykorzystywany przez nas materiał. Pracując w drewnie od wielu lat posiadamy sieć sprawdzonych dostawców. Do budowy altanek ogrodowych używamy jedynie drewna pochodzenia rodzimego: świerku oraz sosny. Są to gatunki, które idealnie nadają się na obiekty małej architektury, a ich dostępność daje naszym klientom komfort w przypadku konieczności wymiany któregoś z elementów.

W cenie altan drewnianych naszej produkcji jest wliczona impregnacja ciśnieniowa, której podlegają wszystkie nasze produkty ogrodowe. Proces ten pozwala zabezpieczyć drewno na okres wielu lat. Dobra impregnacja to podstawa, jeśli chcemy cieszyć się drewnianym asortymentem przez cały rok. Altany są szczególnie narażone na niszczące działanie wiatru, słońca, deszczu, mrozów czy szkodników. Udoskonalona przez nas procedura impregnacji pozwala zabezpieczyć altanki drewniane przed każdym z nich.

Sprawdź sam – cennik altan ogrodowych jest bardzo urozmaicony – z pewnością znajdziesz coś na swoją kieszeń! Nasze modele altanek zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były różnorodne pod względem wymiarów, wyposażenia, sposobu pokrycia dachowego itd. Jeśli po zapoznaniu się z naszą ofertą nasuwają Ci się jakieś pytania – nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym konsultantem. W kilka chwil pomożemy z doborem odpowiedniego rozwiązania dla Twoich potrzeb!