Architektura ogrodowa - drewno w ogrodzie

Naszą działalność opieramy na pasji do drewna i jego obróbki. To, co łączy wszystkich naszych pracowników, to zaangażowanie w to, by Państwa ogrody zawsze mogły być powodem do radości i dumy. Naszą misją jest dostarczenie rozwiązań dla ogrodu, które zagwarantują trwałość i piękno na lata.

W naszej ofercie znajdą Państwo proste konstrukcje, jak płoty osłonowe, pergole czy szpalery. Wszystkie one zbudowane są z jakościowego drewna, zróżnicowane pod względem rozmiarów i form – bez trudu odnajdziesz tutaj drewniane produkty ogrodowe odpowiadającej Twojej wymarzonej aranżacji. Zwróć uwagę na nasza bogatą ofertę drewnianych mebli ogrodowych oraz urządzeń dla dzieci: zestawów zabawowych, huśtawek i wieży.

Naszą specjalnością są drewniane altany ogrodowe. Tę grupę produktową rozwijamy od początku naszej działalności, wciąż poszerzając ofertę o nowości rynkowe. Znajdą tutaj Państwo zarówno prostokątne altany ogrodowe, jak i takie na planie wielokąta. Mamy również altany oryginalne, wyjęte rodem z baśniowych krain lub dalekiego wschodu.

Oprócz klasycznych altan ogrodowych, nasza oferta zawiera propozycje dobrane do wielu funkcji. Posiadamy w sprzedaży wiaty ogrodowe wielu rozmiarów, które stają się dzisiaj alternatywą dla garaży. Produkujemy również altany tarasowe, nowatorskie i bardzo stylowe. W wersji z dachem z poliestru, znajdą Państwo u nas bardzo funkcjonalne pawilony ogrodowe. Posiadamy także kilka modeli altan działkowych, dedykowanych do niewielkich ogrodów, wyposażonych w bardzo funkcjonalne siedzenia, stół oraz barierki.

To, co nas wyróżnia, to jakość wykonania i cena altanek z drewna. Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem swoich własnych wyrobów, możemy więc pozwolić sobie na najbardziej konkurencyjne ceny w serwisach internetowych. Także używany przez nas materiał – drewno sosnowe i świerkowe – sprawiają, że nasze zestawy są tanie i przyjemne dla oka. Zachowujemy przy tym fantastyczne właściwości mechaniczne, które ceni się w ogrodzie. Dobra impregnacja altanek ogrodowych z drewna ma szczególnie ważne znaczenie w naszym rodzimym klimacie – kapryśna pogoda nie jest w stanie im zagrozić!

Altany ogrodowe są więc propozycją dla wszystkich Państwa, którzy chcą odmienić swój ogród, nadać mu funkcjonalności i uroku. Altana jest miejscem zacienionym, w którym rodzina może wspólnie spędzać czas na rekreacji, posiłkach i pracy. Uniwersalna stylistyka naszych altan pozwala dowolnie je przyozdabiać, tak aby wpasować je w aranżacje naszego ogrodu.

Dystrybuowane przez nas drewniane altanki są przeznaczone do samodzielnego montażu. Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczną i tanią dostawę zestawu do Twojego domu. Nie musisz obawiać się o problematyczny montaż – zapewniamy komplet okucia oraz instrukcję składania. Opracowany przez nas system połączeń elementów drewnianych jest uproszczony – wystarczy para rąk do pracy oraz kilka podstawowych narzędzi, być w klika chwil ucieszył swoją rodzinę nowym zakątkiem w ogrodzie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dzisiaj!