Altany tarasowe w ogrodzie. Inspiracje i aranżacje.

Altany tarasowe są nowatorskim rozwiązaniem na rynku drewnianych produktów ogrodowych. Współczesne aranżacje przydomowej przestrzeni bardzo często łączą altanę z elewacją budynku. Drewniana altana tarasowa stanowi wówczas zadaszenie, które jest przedłużeniem naszego salonu, otwiera dom na przestrzeń wokół i sprawia, że w okresach letnich jest bardziej funkcjonalny. Drewniane urządzenia w ogrodzie są bardzo uniwersalne aranżacyjnie – altanę tarasową bez trudu można wpasować zarówno w style modernistyczne jak i klasyczne.Altana ogrodowa tarasowa jest konstrukcją, która ma wydzielić przestrzeń użytkową i rekreacyjną bezpośrednio przy ścianie budynku. Jest to więc doskonała alternatywa dla klasycznych tarasów. Zadaszenie altany tarasowej daje ochronę przed promieniowaniem słonecznym, deszczem oraz silnym wiatrem. Można więc przechowywać tutaj narzędzia oraz urządzenia do pielęgnacji zieleni, rowery lub inne przedmioty.

Altana tarasowa z drewna jest także idealnym miejscem do rekreacji. Można tutaj spędzać czas z rodziną, jeść wspólne posiłki czy pracować w przyjemnym cieniu. Z tej pozycji ma się zwykle widok na cały ogród – przyjemnie obcuje się z zielenią, przy jednoczesnej bliskości domu i kuchni. Wyposażenie wnętrza altany tarasowej mogą stanowić meble ogrodowe z drewna, lecz także mniej odporne meble z technorattanu czy tworzywa sztucznego. Zadaszenie tarasowe daje wystarczającą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i meble z takich tworzyw służą dłużej.

Altana tarasowa naszej produkcji jest zestawem gotowym, przeznaczonym do samodzielnego montażu przez klienta. Szkielet konstrukcji wykonany jest z drewna sosnowego lub świerkowego. Każdy element podlega impregnacji ciśnieniowej, gwarantującej długoletnie wykorzystanie oraz odporność na czynniki niszczące.

Altana tarasowa jest nowoczesną formą aranżacji Twojego ogrodu. Bez trudu można więc łączyć drewno, z jakiego jest wykonana, z elementami stalowymi, szklanymi, betonowymi czy tworzywem sztucznym. Również w naszej ofercie znajdą Państwo wiele produktów ogrodowych, które pomogą zagospodarować przestrzeń wokół altany tarasowej: pergole i szpalery, płoty ogrodowe, drewniane donice, meble ogrodowe i wiele innych.

To, na co zwracamy uwagę w naszej pracy, to przede wszystkim jakość wykonania oraz solidna konstrukcja. Altana drewniana tarasowa jest wyjątkowym typem zestawu ogrodowego, gdyż jej wymiary muszą zostać dopasowane do warunków działki naszych klientów. Jeśli posiadasz pytania, skontaktuj się z naszym konsultantem, który przygotuje dla Ciebie niezbędne informację w zaledwie kilka chwil. Posiadamy w naszej witrynie również zdjęcia altan tarasowych naszej produkcji – być może z ich pomocą znajdziesz inspirację, która na dobre odmieni Twój ogród.