Altany tarasowe: pytamy eksperta o szczegóły oferty!

Jesteśmy producentem oraz sprzedawcą produktów ogrodowych. Naszą pasją jest drewno – z niego powstają nasze flagowe produkty, a wśród nich altany ogrodowe, pawilony ogrodowe, wiaty ogrodowe i wiele innych.

Altana tarasowa - oryginalna i bardzo dekoracyjna część ogrodu

Nowością, która uzupełnia naszą szeroką ofertę są altany tarasowe. Architekci krajobrazu cenią je sobie, gdyż stanowią płynne przejście z wnętrza domu do przestrzeni w ogrodzie. Dzięki zadaszeniom tarasowym w prosty sposób przedłużysz swój salon na część przydomowego terenu.

Altana tarasowa jest drewnianą konstrukcją, która jest bezpośrednio połączona z jedną ze ścian budynku. W tym wariancie taras posiada swoje własne zadaszenie, a także wydzieloną przestrzeń – swoisty korytarz pomiędzy otwartym ogrodem, a wnętrzem domu.

Altany tarasowe alternatywą dla tradycyjnych tarasów?

Dzięki zastosowaniu w swoim ogrodzie altany tarasowej znacząco wydłużą Państwo okres przebywania na świeżym powietrzu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Zadaszenie tarasowe skonstruowane jest w taki sposób, aby chronić przed wiatrem, słońcem i deszczem. Pod zadaszeniem altany tarasowej nie trzeba martwić się o ograniczenia aranżacyjne – przestrzeń tę można wystroić ogrodowymi meblami i donicami bez obaw, że szybko utracą swój pierwotny blask.

Oferta naszych altan tarasowych kierowana jest przede wszystkim do tych posiadaczy domów jednorodzinnych, którzy pierwotnie nie uwzględnili tarasu w swoim projekcie. Tego typu przebudowy są kosztowne i czasochłonne. Postawienie altany tarasowej z drewna gwarantuje taką samą funkcjonalność. Jej montaż jest bardzo szybki i intuicyjny, a w połączeniu z drewnianym podestem jest idealną alternatywą dla klasycznych tarasów.

Altany tarasowe w nowoczesnych aranżacjach

Każda z naszych altan tarasowych poddana jest impregnacji ciśnieniowej. Gwarantujemy, że zachowa ona swoje parametry mechaniczne oraz estetykę przez długie lata. Nasza oferta uwzględnia zadaszenia tarasowe o różnorodnych wymiarach – bez trudu znajdziesz tutaj model, który dopasujesz do warunków w swoim ogrodzie.

Altany tarasowe z drewna są szalenie modne, szczególnie w nowoczesnych aranżacjach ogrodowych. Entuzjaści stylu skandynawskiego cenią sobie ten typ altanki drewnianej, gdyż stanowi idealne połączenie ze szkłem, betonem, metalem czy PCV. Pokrycie dachowe oraz ścianki, czy pergole otaczające altanę można dobierać w bardzo oryginalny sposób, mieszając style i materiały w poszukiwaniu idealnej aranżacji.