Altany prostokątne - drewniane bestsellery ostatniej dekady!

Altany prostokątne są najbardziej popularnym modelem w naszej ofercie. Klasyczny design, nieskomplikowana konstrukcja, łatwy montaż – wszystko to w jakże atrakcyjnej cenie. Altanki z drewna od wielu lat stanowią o funkcjonalności i uroku naszych ogrodów. To właśnie w ich cieniu odpoczywamy, pracujemy oraz spędzamy przyjemne chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Jeśli poszukujesz sprawdzonego producenta drewnianych altan ogrodowych, to nasza oferta jest skrojona pod Ciebie!

Altana ogrodowa - jak zrobić coś prostego, użytecznego i dekoracyjnego zarazem?

Altany prostokątne to przede wszystkim prosta bryła. Czworobok w idealny sposób wpasujesz w kształt działki i doskonale zagospodarujesz przestrzeń wokół niego. Uproszczona konstrukcja gwarantuje szybki i łatwy montaż. Jest też bezpieczna i długoletnia. Altanki z drewna w takim stylu cechują się uniwersalnością – doskonale uzupełniają przestrzeń za domem, ogródek działkowy, tereny zielone wokół restauracji i parki.

Prostokątne altany ogrodowe wykonujemy z drewna. Naszą specjalnością jest produkcja belek sosnowych i świerkowych. Dopracowany system połączeń oraz solidna więźba dachowa dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu z wykorzystania altanki przez cały rok. Każdy z oferowanych przez nas produktów ogrodowych podlega dokładnej obróbce oraz impregnacji ciśnieniowej, co gwarantuje trwałość przez wiele lat użytkowania.

Jak zaprojektować altanę ogrodową i sprawić sobie uroczy zakątek?

Dlaczego prostokątna altanka jest właśnie dla Ciebie? Niewielki, zadaszony "domek" zamieni każdy ogród w uroczy zakątek. To idealne rozwiązanie dla posiadaczy niewielkiej przestrzeni za domem – wstawiając doń prostokątną altanę z drewna można cieszyć się funkcjonalną przestrzenią. To tuja w ciepłe, letnie dni można zjeść obiad, zrobić grilla, popracować lub zdrzemnąć się w przyjemnym cieniu.

Altany prostokątne są na rynku bardzo cenione także przez to, że przestrzeń wewnątrz nich jest bardzo ustawna. Można więc niemal dowolnie ustawiać wewnątrz drewniane meble ogrodowe oraz inne elementy wystroju, takie jak drewniane donice, latarnie, słupki oświetleniowe i wiele innych. Również wykonanie pokrycia dachowego lub podestu z drewna nie stanowi dużego problemu, kiedy przyjdzie nam uzbrajać właśnie prostokątną altanę ogrodową.

Nasza firma oparta jest na tradycji i wieloletnim doświadczeniu – nasza praca to owoc pasji do drewna i małej architektury. Stale monitorujemy rynkowe trendy, starając się dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb. Nasz dział konsultantów jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi produktami ogrodowymi naszej produkcji (altanami tarasowymi, wiatami orz pawilonami ogrodowymi).