Altany prostokątne czy ośmiokątne?

W prostocie często znajduje się najwięcej inspiracji. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa tak bogatą ofertę drewnianych altan prostokątnych. Od lat udoskonalamy nasze produkty w trosce o największy komfort w Państwa ogrodzie. Szukamy najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych i wzorniczych, bazując na aktualnych trendach w architekturze krajobrazu i sposobach zagospodarowania przestrzennego. Radość czerpana z pięknego ogrodu jest przecież największą przyjemnością w ciepłe, letnie dni.

Altany prostokątne to grupa produktów, która skierowana jest do najszerszej grupy naszych odbiorców. Znajdują zastosowanie w przydomowej przestrzeni. Są w tym aspekcie bardzo wdzięczne – altankę prostokątną wpasuje się niemal w każdą geometrię działki, także w takie o niewielkiej powierzchni. Prosta bryła sprawia, że altana drewniana w tej wersji znajduje zastosowanie również w przestrzeni publicznej – znajdą je Państwo w parkach, placach zabaw, skwerach, czy przy centrach gastronomicznych. Patrz altany ośmiokątne.

Prostokątna altana z drewna jest skierowana także do posiadaczy ogródków działkowych. Bez względu na fabryczne wymiary, plan prostokąta pozwala na bardzo wiele, jeśli idzie o zagospodarowanie. Wewnątrz altanki mogą znaleźć się drewniane meble ogrodowe (również w naszej ofercie – zachęcamy do zapoznania się), lecz także przedmioty do pielęgnacji zieleni i niewielkie narzędzia.

Największym atutem prostokątnej altany naszej produkcji, jest bardzo solidne zadaszenie. Zakupując jedną z nich, zyskują Państwo zacienione miejsce, osłonięte od nadmiernego promieniowania słonecznego i opadów atmosferycznych. W okresach cieplejszej pogody ma to duże znaczenie – można bez obaw posilać się i spędzać miłe chwile z bliskimi bez obaw, że nagły deszcz przerwie chwile relaksu czy zabawy.

Dach altanki prostokątnej wykonany jest jako wariant dwuspadowy. Pokrycie stanowi dobry gatunkowo gont, w wersji zielonej lub czerwonej. Więźba dachowa naszych prostokątnych altan jest dopracowana i specjalnie wzmacniana przez naszych specjalistów. Pozwala to na zachowanie stateczności altance nawet w okresach bardzo silnych wiatrów, których nie brakuje w ostatnich latach na terenie Polski.

Jeśli po zapoznaniu się z naszą ofertą nasuwają Ci się pytania, skontaktuj się z naszym konsultantem. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę kupna altanki ogrodowej prostokątnej, zadbamy o profesjonalne doradztwo oraz błyskawiczną i jakościową dostawę do Twojego domu!