Altany ogrodowe w nowoczesnych aranżacjach!

Wiemy jak odmienić Twój ogród! Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji drewnianych produktów ogrodowych. Naszą silną pozycję na rodzimym rynku zawdzięczamy przede wszystkim nowatorskiemu podejściu do procesów projektowania i produkcji drewnianych altan ogrodowych. W tej grupie produktowej znajdą Państwo nowoczesne rozwiązania, które pozwolą przenieść stylowe aranżacje rodem z modnych czasopism wprost do Państwa ogrodu!

Altanki z drewna - uniwersalne i bardzo łatwe w stylizacji

Altany ogrodowe z naszej oferty są uniwersalne – prosta bryła daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Oprócz prostokątnych altanek drewnianych, mamy do zaoferowania także bardzo oryginalne formy, w tym altanę Pagoda, rodem z dalekiego wschodu!

Nowoczesne altany ogrodowe to nie tylko modernistyczny design. Cechuje je także współczesna myśl konstrukcyjna – prostota wykonania, solidne połączenia, lekka więźba dachowa, modułowość. Połączenie wszystkich tych cech pozwala na sprzedaż altanek ogrodowych, które bez trudu można transportować i montować w dowolnym miejscu ogrodu, a wszystko to w zaledwie kilka chwil.

Altanki drewniane w oryginalnym zastosowaniu?

Nowatorskie podejście w architekturze krajobrazu pozwoliło nam wzbogacić swoją ofertę także o altany tarasowe. Zetknięte z bryłą budynku stanowią swoiste połączenie salonu oraz ogrodu, będąc przytulnym kącikiem na świeżym powietrzu. Drewniana altana tarasowa w połączeniu z innymi materiałami, chroni swe wnętrze przed słońcem, wiatrem i deszczem, sprawiając, że rekreacja przed domem jest możliwa nie tylko w ciepłe, letnie dni.

Nowoczesna altana drewniana to nie tylko tradycyjny "domek". Jeśli zrezygnujemy z płotków osłonowych i barierek, nasz zakątek jest bardziej otwarty na zieleń w ogrodzie, łatwiej się po nim poruszać, a optycznie zyskujemy poczucie większej przestrzeni wokół domu. Dla takich zastosowań warto przejrzeć inną naszą ofertę, na którą składają się drewniane wiaty ogrodowe. Przestronność i minimalizm to przecież główne cechy nowoczesnych nurtów w architekturze krajobrazu.

Z czego zbudować altanę ogrodową w nowoczesnej aranżacji?

Niektóre z nowatorskich aranżacji wymagają od naszych klientów połączenia różnych materiałów konstrukcyjnych. W grupie altanek ogrodowych takim połączeniem jest mieszanka drewna i tworzywa sztucznego. W naszej ofercie znajdują się więc pawilony ogrodowe – solidne konstrukcje drewniane, których pokrycie dachowe wykonane jest z trwałego poliestru.

Pawilony i wiaty ogrodowe z drewna to propozycje również dla tych z Państwa, którzy nie posiadają swojego garażu lub innej zadaszonej przestrzeni wokół domu. W bezpiecznym, wydzielonym miejscu można bez trudu parkować samochód, skuter lub rower, trzymać swoje narzędzia oraz urządzenia do pielęgnacji ogrodu, zabawki dla dzieci, kącik dla zwierzaka i wiele innych. Skontaktuj się z nami już dziś!