Altany działkowe - zawsze na czasie!

W Polsce wciąż bardzo popularne są ogródki działkowe, czyli miejsca, w których w cieplejszych okresach odpoczywamy od zgiełku miasta i codziennych trosk. Ogród działkowy to także miejsce, w którym chętnie spędzamy weekendy, odpoczywamy po ciężkim dniu pracy, wyprawiamy uroczystości i celebrujemy wieczory w gronie przyjaciół. Aby nadać mu funkcjonalności, niezbędna jest przestrzeń do wspólnej rekreacji. W naszej ofercie znajdą Państwo altany działkowe wykonane z drewna, które idealnie się w tej roli sprawdzą.

Altany działkowe - czym się wyróżniają?

Altana działkowa to kompaktowa konstrukcja z drewna. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy sosnę i świerk – gatunki, które cechuje doskonały kompromis pomiędzy estetyką i parametrami mechanicznymi. Nasze altany są sprzedawane w formie elementów do samodzielnego montażu w ogródku działkowym. Dostarczamy niezbędne moduły, komplet okucia, przeznaczony do wybranego modelu, a także szczegółową instrukcję składania.

Nasze drewniane altanki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wpasować się w geometrię działki oraz specyfikę terenu. U nas znajdziesz zarówno altany prostokątne, jak i wieloboczne – niemal bez ograniczeń możesz organizować przestrzeń ogródka działkowego. Pokrycie dachowe altan wykonane jest z gontu w kolorze zielonym lub czerwonym. Jego trwałość i szczelność sprawiają, że można się nim cieszyć przez długie lata – nawet podczas silnego wiatru i opadów deszczu.

Altanka działkowa - dla kogo?

Altanka działkowa jest propozycją przygotowaną z myślą o osobach starszych wiekowo. Wielu seniorów swój zasłużony wypoczynek lubi odbywać właśnie w ogródkach działkowych, gdzie narażeni są na promieniowanie słoneczne i spiekotę letnich dni. Drewniana altana ogrodowa będzie więc miejscem, gdzie można skryć się przed upałem, napić wygodnie zimnego napoju i odpocząć, na przykład w przerwie od pielęgnacji zieleni. Wygodne meble ogrodowe oraz barierki sprawiają, że nasze altanki są przyjazne dzieciom, osobom starszym oraz niepełnosprawnym.

Praktyczność w budowie altanek działkowych naszej produkcji doceniają zapaleni ogrodnicy. Płotki osłonowe wykonane z drewna stanowią ścianę altany i mogą być wykorzystane podczas uprawy roślin pnących, takich jak bluszcz, róża lub winorośl. Odpowiednio zaaranżowana zieleń może latem przeistoczyć się w zieloną ścianę, która doda altanie intymności przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą oraz atrakcyjnymi cenami. Jesteśmy wieloletnim producentem i dystrybutorem drewnianych produktów ogrodowych w Polsce. To właśnie dzięki doświadczeniu i dobrym relacjom z naszymi klientami, nasza oferta jest tak urozmaicona i konkurencyjna cenowo!