Altany działkowe. Gdzie kupić?

To u nas znajdziesz asortyment, który na zawsze odmieni oblicze Twojego ogrodu działkowego. Wiemy, że to właśnie w tym miejscu szczególnie przydadzą się produkty ogrodowe z drewna, a wśród nich płoty osłonowe, pergole, szpalery, rollbordery, drewniane donice, meble ogrodowe i wiele innych. Naszą specjalnością w ofercie są drewniane altany działkowe. Zaprojektowane specjalne z myślą o Państwa wygodzie – tanio i urokliwie!

 Altana działkowa jest obiektem, który przyjmie się na niewielkiej przestrzeni. Ogrody działkowe często nie posiadają zacienionej przestrzeni – jest to uciążliwe, szczególnie dla osób starszych w okresach intensywnych upałów. Altanka jest więc zakątkiem, gdzie można odpocząć, zrelaksować się i posilić. Przestrzeń wewnątrz altany można bardzo pięknie udekorować. To bardzo praktyczne!

Wykonujemy altanki działkowe z dobrego gatunku drewna: sosny i świerku. Wszystkie one są przez nas impregnowane ciśnieniowo. Produkujemy altany działkowe w sposób modułowy – wysyłamy je w zestawie do samodzielnego montażu. Dzięki temu będziesz mógł złożyć zestaw kiedy tylko zechcesz, a w razie potrzeby będziesz mógł go rozebrać. Dostarczymy Ci komplet okucia oraz instrukcje montażu. Nasi klienci bardzo cenią sobie taki wariant – dostawa jest mało kłopotliwa i tania!

Jeśli poszukujesz rozwiązania mało skomplikowanego, a jednocześnie bardzo praktycznego, to polecamy zapoznać się z ofertą drewnianych altan prostokątnych. Dobrze wpasujesz je w plan każdego ogródka działkowego. Ich prostota jest atutem dla osób starszych i niepełnosprawnych – wewnątrz takiej altany łatwiej jest się poruszać. Wygodę zapewniają także meble ogrodowe oraz barierki i płotki, dzięki którym zawsze można się podeprzeć i odpocząć w chwilach przeciążenia.

Zachęcamy do zapoznania się również z altanami ogrodowymi w formie pawilonu. Elastyczny dach z poliestru jest idealny na okresy letnie i może zostać złożony, gdy tylko sezon na ogródki działkowe dobiega końca. To wariant, który ceni się za ekonomię, praktyczność i mobilność. Altanki z drewna naszej produkcji to inwestycja na lata!