Altana ogrodowa - kiedy ma sens?

Szukasz inspiracji, by dodać swojemu ogrodowi uroku i stylu? Nowoczesne altany ogrodowe naszej produkcji z całą pewnością mogą Ci w tym pomóc. Mamy w swojej ofercie wiele ciekawych i nowatorskich modeli altanek drewnianych. Nasz katalog powstał w oparciu o najnowsze trendy i modę w architekturze krajobrazu. Niesamowite obrazki rodem z czasopism możesz razem z nami przenieść do swojego ogrodu. Zapraszamy!

Nowocześnie, znaczy praktycznie, oszczędnie i wszechstronnie. Właśnie takie cechy za każdym razem staramy się przenieść na obróbkę drewna – robimy to najlepiej od wielu lat. Znajdziesz u nas nowoczesne altanki ogrodowe z sosny lub świerku. Drewno jest materiałem naturalnym i ogólnodostępnym, łatwym w obróbce i biodegradowalnym. We współczesnej architekturze ceni się właśnie takie materiały. Sięgnij więc po jedną z naszych drewnianych altan i bądź trendy!

Oszczędność jest cechą bardzo zacną. U nas przejawia się ona w bardzo przemyślanym procesie produkcyjnym. Nowoczesne altany naszej marki wyrabiane są w taki sposób, aby ograniczyć do minimum odpad, a także w taki sposób, aby możliwie najprościej dało się je złożyć. Wszak czas to pieniądz. Idąc tą myślą nasze altanki przeznaczone do samodzielnego składania robione są w sposób modułowy. Mając zaledwie kilka podstawowych narzędzi i parę chętnych do pracy rąk, będziesz w stanie w jeden dzień wypełnić przestrzeń swojego ogrodu aranżacją, która zachwyci domowników i Twoich gości!

Wszechstronność zastosowań nowoczesnych altan jest rzeczą, za którą warto zapłacić. W cenie zestawu zyskujemy zadaszoną powierzchnię. Sami możemy zdecydować, czy zależy nam na kameralnym zakątku (altany klasyczne), funkcjonalnym garażu (wiaty ogrodowe), otwartej, zacienionej przestrzeni (pawilony ogrodowe), alternatywie dla tarasu (altany tarasowe), a może na formie "domku", do rekreacji w niewielkim ogródku (altany działkowe).

Nowoczesne altany ogrodowe cieszą się uznaniem, gdyż ich konstrukcja pozwala na dowolne łączenie ich z innymi materiałami. Nasze wyroby doskonale komponują się z elementami stalowymi, szkłem, tworzywem sztucznym czy betonem. Minimalistyczne wykończenie pozostawia swobodę aranżacji i neutralność, gdy nie chcemy aby altana była główną ozdobą naszej przydomowej przestrzeni, a stanowiła jedynie funkcjonalny obiekt.

Oferta nowoczesnych altanek ogrodowych każdego roku podlega aktualizacji. Staramy się aby zarówno dostępne modele naszych wyrobów, jak i ich ceny były zawsze konkurencyjne i nadążały za aktualnie obowiązującymi trendami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o którejś z naszych drewnianych altan, skontaktuj się z naszym konsultantem – zawsze znajdujemy rozwiązanie!