Otwarta altana ogrodowa - Gerda zestaw E

Kod produktu: 50300


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

4 949,00 zł

Dane techniczne

Altana Gerda może być miejscem, które sprawdzi się nie tylko w czasie porannych śniadań na świeżym powietrzu, ale również podczas okolicznościowych imprez np. spotkania z przyjaciółmi, grill z rodziną (7-8 osób). Altana ogrodowa Gerda sprawi, że letnie wieczory będą niezapomniane dla Twoich bliskich.

Altanka ogrodowa ta, to idealna propozycja, aby wyróżnić swój ogród niezwykle piękną i starannie wykonaną budowlą, która spełni także funkcję wypoczynkową, zapewniając cień i prywatność.

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu typu pióro-wpust (boazeria)

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 7 x płot krzyżowy 90cm h x 120 cm szer.

- 7 x poręcz

- 8 komplet zastrzałów narożnych

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- gontów bitumicznych (wymagane 12 m2) - gonty do altan

- stołu - rekomendowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - proponowane ławki i krzesła do altan

- podłogi - podłoga do altany

- kotew 7x7cm - metalowe kotwy do altan

Montaż

Montaż na działce altany ogrodowej Gerda wymaga jedynie minimalnego obycia z pracami budowlanymi. Aby zadanie to przebiegło możliwie sprawnie i szybko, konieczne jest wsparcie drugiej osoby oraz posiadanie podstawowych narzędzi stolarskich, jak młotek, wkrętarka, piła ręczna czy drabina. Bardzo pomocna jest instrukcja obsługi, która zawiera listę elementów składowych altanki oraz zawiera wskazówki, jak samodzielnie ją złożyć.

Według nowych przepisów na stawianie drewnianych altan nie jest wymagane zezwolenie oraz zgłaszanie do urzędu.

Instrukcja montażu jest dostarczona wraz z altaną oraz znajdą ją Państwo powyżej opisu produktu w zakładce Instrukcja.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Opinie
2019-03-05

Altanę ogrodową zamówiłam na działkę, na której nie przebywam codziennie, poprosiłem sklep o trzymanie się ścisłego terminu dostawy i udało się, za co bardzo dziękuję i daję sklepowie dużego plusa. Jestem zadowolony z jakości tej drewnianej altany oraz tego, w jaki sposób przygotowano drewno do dalszej pracy. Wszystko jest równo podocinane i dobrze zaimpregnowane przed różnego rodzaju robactwem i pleśnią. Altanka ogrodowa wygląda bardzo dobrze. Cena może nie należy do najtańszych ale za sprawną, kompetentną obsługę warto też zapłacić i mieć pewność, że wszystko będzie w porządku.

2017-12-11

Solidne wykonanie, montaż nie skomplikowany, cena również ok. Polecam

2017-11-07

100% zadowolenia, kupno tej altany doradziła mi koleżanka, która zakupiła taką tylko, że w innym zestawie. Fachowe doradzctwo, szybka wysyłka zamówienia, nie trzeba było czekać jak w innych sklepach od 12 do 21 dni, co jest dużym plusem. Szczerze mogę polecić tą altanę i sam sklep.

2017-09-08

Polecam tą altanę. Zakupu dokonałem na przełomie marca i kwietnia, po tygodniu od dostawy altana była już postawiona (montowałem ją po pracy, przy pomocy syna, nie było to zbyt trudne). Dodatkowo pomalowaliśmy ją w wybranym kolorze dostosowanym do malowania drewna. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z efektu końcowego, ta altana ogrodowa spełnia wszystkie funkcje, o których wcześniej mysleliśmy. Kontakt ze sklepem na wysokim poziomie, przesyłka dobrze zabezpieczona.

2017-06-24

Zakup altany przebiegł bardzo sprawnie, jakość produktu bardzo zadowalająca. Polecam

Napisz opinię

Otwarta altana ogrodowa - Gerda zestaw E

Otwarta altana ogrodowa - Gerda zestaw E