Altanka drewniana - Gerda zestaw A

Kod produktu: 50300


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

4 500,00 zł

Dane techniczne

Altana ogrodowa Gerda wyróżnia się wyjątkową estetyką oraz funkcjonalnością. Wybierana jest przez Klientów zarówno do przydomowych ogrodów, działek jak i w miejsca typowo publiczne. Idealnie nadaje się do odpoczynku, spotkań ze znajomymi i rodziną (7-8 osób). Jej efektowny wygląd sprawia, że często stawiane są w miejscach widokowych pięknie zdobiąc ogród, jednocześnie zapewniając intymne zacisze i strefę relaksu.

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu typu pióro-wpust (boazeria)

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 7 x płot siatkowy 90cm h x 120 cm szer.

- 7 x poręcz

- 8 kompletów zastrzałów w górnych narożnikach

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- gontów bitumicznych (wymagane 12 m2) - gonty do altan

- stołu - proponowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - rekomendowane ławki i krzesła do altan

- podłogi - podłoga do altany

- kotew 7x7cm - metalowe kotwy do altan

Montaż

Altanę można zmontować osobiście z pomocą znajomego lub skorzystać z usług lokalnej tzw "złotej rączki". Przed montażem zalecane jest przygotowanie odpowiedniego podłoża – betonowych bloczków, wylewki bądź kostki brukowej. Osadzanie drewnianych konstrukcji bezpośrednio na ziemi może doprowadzić do ich zawilgotnienia, Do montażu altany niezbędne są podstawowe narzędzia typu wkrętarka akumulatorowa, młotek, poziomica, drabina. Kluczem do poprawnego montażu jest odpowiednie rozmieszczenie kotew w gruncie, co ułatwiamy dostarczając do każdej altany cyrkiel pomocniczy wskazujący właściwe miejsca wbijania/przykręcania kotew.

Altany z naszej oferty montowane we własnym ogrodzie czy działce nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę oraz nie musimy ich nigdzie zgłaszać.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik impregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Opinie
2018-01-29

Witamy,
dziękujemy za zapytanie. Niestety Pani Halino nie oferujemy w naszym sklepie usług montażu altan, nie posiadamy ekipy montażowej. Same złożenie altany nie jest bardzo trudnym zadaniem, konieczna jest współpraca minimum dwóch osób oraz posiadanie podstawowych narzędzi. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług np. lokalnego stolarza. Pozdrawiamy

2018-01-28

Dzień dobry,
czy można zamówić u Państwa altanę wraz z montażem? Jeśli byłaby taka możliwość to jaki jest koszt takiego montażu. Dodam, że mieszkam pod Poznaniem.

2017-09-25

Altana jest idealnym rozwiązaniem na pochmurne dni, chroni również przed zbyt mocnym słońcem. Sam montaż nie był dużym wyzwaniem. Jakość wykonania na duży plus. Warto kupić, polecam sklep.

2017-06-21

Warto zainteresować się kupnem tego modelu. Altanka prezentuje się bardzo okazale, jakość wykonania bez zastrzeżeń. Do montażu wystarczą w zupełności dwie osoby, co z resztą potwierdził mi pracownik sklepu.

2017-05-09

Altana ogrodowa na duży plus, na weekend majowy nadała się jak znalazł:)

Napisz opinię

Altanka drewniana - Gerda zestaw A

Altanka drewniana - Gerda zestaw A