Płot Olga Ornament rama 44x68mm

Kod produktu: 36090


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

300,00 zł

 Policz ratę kredytu
Dane techniczne

Płot Olga Ornament o pogrubionej ramie 44x68mm wypełniony jest listwami ryflowanymi (wzdłużne rowki), które zwiększają jego walory estetyczne i niwelują negatywny wpływ warunków pogodowych na drewno. W górnej części wypełnieniem jest efektowny ornament zakończony u góry łukiem. Płot gwarantuje doskonałą przesłonę Twojej posesji, ogrodu lub patio. Jego konstrukcja jest wystarczająco solidna (pogrubiana rama), aby mógł byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie - za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy go do kantówek (słupków) zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Jego zaletą jest masywna konstrukcja w przystępnej cenie, łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne wykończenie, bardzo szeroki wybór rozmiarów ułatwiający optymalne wypełnienie przestrzeni.

 

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - przez 10 lat impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik impregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Rama heblowana o przekroju:44mm x 68mm
Listwa ryflowana o wymiarze:8mm x 95mm
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Opinie
2019-03-06

Bardzo szybka realizacja zamówienia, sam płot drewniany bardzo ładny, szczególnie jego górna część. Dodatkowo w sklepie można zamówić wszystkie niezbędne elementy konieczne do montażu takiego płotu. Polecam wszystkim

2018-01-07

Wygląda na solidny, zobaczymy jak długo wytrzyma.

Napisz opinię

Płot Olga Ornament rama 44x68mm

Płot Olga Ornament rama 44x68mm