Płot Ula Toscana rama 44x68mm

Kod produktu: 76089


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

380,00 zł

Dane techniczne

Płot Ula Toscana wypukła/wklęsła o pogrubionej ramie 44x68mm w dolnej części wypełniony jest listwami gładkimi, które zwiększają jego walory estetyczne. W górnej części wypełnieniem jest subtelna kratka ograniczona z góry i z dołu dwoma łukami. Płot gwarantuje doskonałą przesłonę Twojej posesji, ogrodu lub patio. Jego konstrukcja jest wystarczająco solidna (pogrubiana rama), aby mógł byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie - za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy go do kantówek (słupków) zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Jego zaletą jest masywna konstrukcja w przystępnej cenie, łatwy i szybki montaż (demontaż) oraz estetyczne wykończenie. Szeroki asortyment pozwala ciekawie skomponować ogrodzenie jako "fala" jak na zdjęciu głównym.

Charakterystyczne cechy produktu:

listwa struganaListwa strugana gładka o wymiarach 8 mm x 95 mm
ramiak struganyRamiak strugany o wymiarach 44 mm x 68 mm
kratka heblowanaHeblowana kratka, wymiar deseczek 12 mm x 30 mm
nierdzewne wkrętyNierdzewne wkręty i zszywki
Kanaliki odpływoweKanaliki odpływowe deszczówki w dolnym ramiaku

 

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - przez 10 lat impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik impregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Rama heblowana o przekroju:44mm x 68mm
Listwa heblowana gładka o wymiarze:8mm x 95mm
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Opinie
2017-11-04

Kupiony płot posiada bardzo ładną grubszą ramę, co jest dodatkowym wzmocnieniem jego konstrukcji. Cena w porównaniu z konkurencją również na plus. Warto kupić.

Napisz opinię

Płot Ula Toscana rama 44x68mm

Płot Ula Toscana rama 44x68mm