Płot Lea

Kod produktu: 03764


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

338,00 zł

 Policz ratę kredytu
Dane techniczne

Płot Lea w dolnej części wypełniony jest listwami ryflowanymi (wzdłużne rowki), które zwiększają jego walory estetyczne i niwelują negatywny wplyw warunków pogodowych na drewno. W górnej części wypełnieniem jest subtelna kratka ograniczona z góry i z dołu dwoma łukami o kształcie Omega. Płot gwarantuje doskonałą przesłonę Twojej posesji, ogrodu lub patio. Jego konstrukcja jest wystarczająco solidna,  aby mógł byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie - za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy go do kantówek (słupków) zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Jego zaletą jest łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne wykończenie, szeroki wybór rozmiarów ułatwiający optymalne wypełnienie przestrzeni.

Charakterystyczne cechy produktu:

listwa ryflowanaListwa heblowana i ryflowana o wymiarach 8 mm x 95 mm
ramiak heblowanyRamiak heblowany o wymiarach 44 mm x 44 mm
nierdzewne wkrętyNierdzewne wkręty oraz zszywki
heblowana kratkaHeblowana kratka, wymiar deseczek 12 mm x 30 mm

 

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - przez 10 lat impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Rama heblowana o przekroju:44mm x 44mm
Listwa ryflowana o wymiarze:8mm x 95mm
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Opinie
2017-06-29

Kupiliśmy kilka przęseł tego płotu, każde było o dziwo tej samej wielkosci, co pozwoliło bardzo łatwo dopasować płot. Drewno dobrze wysuszone, praktycznie bez sęków. Polecam serdecznie

Napisz opinię

Płot Lea

Płot Lea