Płot Lilo

Kod produktu: 03207


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

198,00 zł

Dane techniczne

Płot Lilo jest w całości wypełniony listwami ryflowanymi (wzdłużne rowki), które zwiększają jego walory estetyczne i niwelują negatywny wplyw warunków pogodowych na drewno. Płot gwarantuje doskonałą przesłonę Twojej posesji, ogrodu lub patio. Jego konstrukcja jest wystarczająco solidna,  aby mógł byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie - za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy go do kantówek (słupków) zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Jego zaletą jest przystępna cena, łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne wykończenie, bardzo szeroki wybór rozmiarów ułatwiający optymalne wypełnienie przestrzeni.

 Charakterystyczne cechy produktu:

listwa ryflowanaListwa heblowana i ryflowana o wymiarach 8 mm x 95 mm
ramiak heblowanyRamiak heblowany o wymiarach 44 mm x 44 mm
nierdzewne wkrętyNierdzewne wkręty oraz zszywki

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - przez 10 lat impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Rama heblowana o przekroju:44mm x 44mm
Listwa ryflowana o wymiarze:8mm x 95mm
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Opinie
2019-03-13

Płot drewniany w atracyjnej cenie do oferowanej jakości. Płot dużo bardziej solidny niż te oferowane w markecie. Szybka wysyłka i fachowe doradztwo.
Polecam płoty ogrodowe w ofercie tego sklepu.

2017-06-27

Płot osłonowy przede wszystkim służy do oddzielenia mojej posesji od sąsiadów i tutaj sprawdza się bardzo dobrze. W dodatku pomalowany na jasny brąz prezentuje się rewelacyjnie.

Napisz opinię

Płot Lilo

Płot Lilo