Płot sztachetowy wklęsły

Kod produktu: 17211


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

100,00 zł

Produkt aktualnie niedostępny

Dane techniczne

Płot sztachetowy wklęsły składa się ze sztachet heblowanych różnej długości tworzących w górnej części płotu wklęsły łuk, połączonych w przęsło dwoma ryglami. Używa się ich do wydzielania i odgradzania konkretnej przestrzeni ogrodu (np. ogradzają miejsce zabawy dzieci przed niebezpiecznymi miejscami w ogrodzie  typu oczko wodne/basen, zabezpieczają ogródek przed wtargnięciem naszych zwierząt). Stosowane sa także jako ogrodzenia, jeśli nie zależy nam na całkowitym osłonięciu się od otoczenia.

Montuje się je za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów do kantówek (słupków) zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Można również zainstalować konstrukcję w wersji ekonomicznej - przykręcić płotki do wbitych uprzednio w grunt palisad o śr. fi 8cm. Na łączeniu przęseł warto przybić pojedyńczą sztachetę, aby zamaskować łączenie. Zaletą płotków jest przystępna cena, łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne i naturalne wykończenie, szeroki wybór rozmiarów ułatwiający optymalne wypełnienie przestrzeni. Szeroki asortyment pozwala ciekawie skomponować ogrodzenie jako "fala" jak na zdjęciu głównym.

 

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Rygiel poziomy o wymiarze:ca 35mm x 68mm
Sztacheta heblowana o wymiarze:18mm x 88mm
Opinie

Napisz opinię

Płot sztachetowy wklęsły

Płot sztachetowy wklęsły